01.04.2021

"Металіст 1925" - "Кристал". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Після матчу проти "Кристалу" інтерв'ю клубному медіа-центру дали гравці "Металіста 1925" Віталій Пономар та Михайло Шершень.

Віталій Пономар:

- Сьогодні була важка та бойова гра. Ми знали, що просто не буде, не дивлячись, що суперник на останньому місці у таблиці, але такі команди завжди дають бій. Добре, що перемогли та рухаємося далі.

Можливо, шукали свій ритм, не зовсім увійшли до гри з перших хвилин та довго розкачувалися, потім розбіглися та пішла вже зовсім інша гра. Мали багато моментів, які потрібно реалізовувати, аби не доводити до нервових кінцівок.

Відсутність головного тренера відчувалась, але ми впоралися. Ми знаємо, що він хвилювався та підтримував нас. Ми виходили на гру налаштованими, аби його не підвести. Дякую вболівальникам за підтримку. Емоції від перемоги тільки позитивні!

Михайло Шершень:

- Грали проти останнього місця, проти таких команд завжди важко. Вони зачинилися на своїй половині поля, тому їхній захист розкривати важко. Добре, що знайшли момент та забили, мали ще купу шансів, які потрібно реалізовувати.

Всі перемоги даються нам не надто легко. Якби не пенальті, то знайшли б інший момент, ще більше би працювали вперед, навішували та били по воротах.
Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 343