29.03.2021
Дерек:

Дерек: "Необхідно не зупинятися на досягнутому"


Нападник "Металіста 1925" Дерек Фрейтас Рібейро у спілкуванні з прес-службою Професіональної футбольної ліги поділився враженнями від перемоги над "Агробізнесом" (2:1). Відзначимо, що саме бразилець забив переможний м'яч у надважливому матчі.

- У матчі першого кола ви обіграли "Агробізнес", демонструючи більше захисний футбол. Цього разу ви грали в гостях з позиції сили. Що змінилося за шість місяців?

- Напевно, в першому колі ще не зовсім розуміли вимоги головного тренера. Зараз пройшли повноцінні збори, награли ігрові зв'язки, додали в зіграності та розумінні тренерської філософії. До того ж, новачки підсилили нашу команду, додали барв нашій грі. Думаю, що з кожним матчем гратимемо ще краще.

- У матчі у Львові ви досить швидко пропустили м'яч із пенальті. Цей гол вплинув на модель гри команди чи ви все ж дотримувалися першочергового плану?

- Вважаю, що момент з пенальті ще більше по-спортивному розлютив нашу команду. Пропущений м'яч не вплинув на налаштування на гру. Продовжували гнути свою лінії, чітко розуміли, що потрібно зробити для досягнення результату. Вважаю, що віра у власні сили та колективна гра допомогла нам перемогти.

- На 34-й хвилині ти заробив пенальті, після чого Батюшин зрівняв рахунок. Можеш детальніше розповісти про цей епізод?

- Віталій Кольцов зробив якісну навісну передачу та в боротьбі зі мною захисник "Агробізнеса" зіграв рукою. Вважаю, що цей забитий м'яч суттєво допоміг нашій команді.

- На 43-й хвилині ти головою відправив м'яча у сітку, вивівши команду уперед. Забитий у роздягальню м'яч став ключовим моментом у матчі?

- Кожен переможний м'яч можна вважати ключовим. Проте, щоб здобути три залікові пункти, необхідно було організовано та сконцентровано зіграти у другому таймі. Нам вдалося виконати тренерські настанови та завдяки цьому перемогли у надзвичайно важливому матчі.

- Команда здобула три перемоги у трьох матчах навесні. У яких компонентах у грі найбільше додали за період зимового міжсезоння?

- Вважаю, що навесні додали в усіх компонентах. Наша гра стала більш інтенсивною, почали якісніше грати в атаці. Приємно, що складна робота на зборах приносить свої результати. Три перемоги поспіль тому підтвердження. Проте, необхідно не зупинятися на досягнутому та з кожним днем вдосконалювати свою гру!

- Ви особисто у цьому матчі могли забити більше, проте не використали моменти. Над реалізацією ще потрібно працювати?

- Завжди незадоволений собою, коли не забиваю з вигідних позицій. Зроблю аналіз помилок та намагатимуся у наступному матчі їх не повторювати. У деяких епізодах добре зіграв воротар, в інших - не пощастило.

Я ніколи не шукаю собі виправдань, адже нападник мусить забивати більше. Буду працювати на тренуваннях, щоб у майбутньому стати сильнішим!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


ДерекМеталіст 1925ПФЛПерша ліга