25.03.2021

"Агробізнес" - "Металіст 1925". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Після матчу проти "Агробізнесу" інтерв'ю клубному медіа-центру дали гравці "Металіста 1925" Юрій Батюшин та Дмитро Криськів.

Юрій Батюшин:

- Дуже важлива перемога, гарно розібрали суперника та виконали тренерську установку. Легко нам не було, але зараз простих матчів у Першій лізі намає.

Звичайний гол, головне, що перемогли, а сам забив чи віддав пас, це неважливо. Не було нервів, після пропущеного м'яча, навпаки, додалося впевненості, що відіграємося та вірили у свої сили. До останнього бігли вперед та знали, що робити. Перша ліга зараз така, кожен матч - боротьба. Легко не буде.

Дмитро Криськів:

- Ми приїхали до Львову за перемогою, проявили характер та здобули три очки. Перемоги додають настрою нам та всім, хто вболіває за клуб, потрібно так тримати й надалі. "Агробізнес" - це гарний колектив Першої ліги, багато хороших команд, які заслуговують грати у Прем'єр-Лізі, той самий "Агробізнес" ну і ми.

Відчуваю себе чудово, ми багато індивідуально працювали з тренером із фізичної підготовки, тому мені і вистачило декілька тижнів, щоб набрати оптимальні кондиції.
Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 548