20.03.2021

"Металіст 1925" - МФК "Миколаїв". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Після матчу проти "Миколаєву" участь у прес-конференції взяли гравці "Металіста 1925" Михайло Шершень та Артур Западня.

Михайло Шершень:

- Добре, що перемогли. Після забитих голів ми часто втрачаєм контроль, потрібно над цим працювати, це психологія. Вважаю, що в наступним матчах з цим буде все набагато краще. Реалізації не вистачило, щоб грати спокійніше, контролювати м'яч. Могли нас сьогодні покарати.

Без різниці, хто забив, нападник чи захисник, ми граємо заради загальної справи!

До наступного матчу потрібно більш підготуватися тактично, бо фізично ми готові. Треба розібрати супернка та їхати за очками.

Артур Западня:

- Дуже важка гра, було помітно, що суперник на нас був дуже налаштований, заряджений з першої та до останньої хвилини. Добре, що витримали темп та взяли три очки. Ми знали, як зіграли всі команди, якы знаходяться вище нас. Десь ми не забили, суперник зіграв хитріше. Добре, що вистачило для перемоги і одного голу.

Потрібно всі матчі грати на максимумі, а потім вже дивитися, як до "Агробізнеса" готуватися, головним було цей поєдинок виграти. Не все виходить, але працюємо над покращенням, щоб у кожній грі все виходило краще. Матч із "Агробізнесом" повинен продемонструвати наші якості, суперник дуже серйозний. Ми розуміємо, куди їдемо!


Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 477