16.03.2021

"Металіст 1925" - "Альянс". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Після матчу проти "Альянсу" участь у прес-конференції взяли гравці "Металіста 1925" Владислав Дмитренко та Віталій Кольцов.

Вадислав Дмитренко:

- Емоції, звичайно, позитивні, здобули три очки, дуже важких. Усі щасливі, що ми розпочали цей рік з перемоги. Ми бачили, що кожна команда Першої ліги може нав'зати свою гру, тому нам буде дуже важко. Тому, ми сьогодні відпочиваємо та насолоджуємося перемогою, а вже завтра починаємо готуватися до наступного суперника. Дійсно, кожна гра буде дуже важкою. Ми провели серйозну роботу, декілька місяців тренувалися, проводили контрольні матчі, до цієї гри ми вже підходили в гарному взаєморозумінні. Не скажу, що мали великі проблеми, по ходу гри нам стало важко, суперник почав перегравати, але особливих проблем не мали.

Жовта? Трошки відкинув м'яча, чим дав привід арбітру та отримав попередження, сам винен. Хочу подякувати всім уболівальникам, відчувалась атмосфера свята, незважаючи на холодну погоду вони прийшли нас підтримати. Ми це дуже цінуємо. Дякую всім уболівальникам!

Віталій Кольцов:

- Добре, що перемогли! Перемога у першому матчі навесні дасть нам позитивний результат і надалі. Була така гра, потрібно було у перші 25 хвилин її закінчувати, забивати три-чотири голи та спокійно грати. Знову реалізація моментів трохи нас підводить, треба бути більш спокійними, тоді нам буде легше.

Підтримка вболівальників завжди зараджає, хочеться, щоб їх було більше. Прагнемо їх радувати, сподіваюся, що з кожною грою їх буде тільки більше!


Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 503