13.03.2021
Весна, на старт!

Весна, на старт! "Металіст 1925" провів прес-конференцію


За два дні до старту другої частини сезону "Металіст 1925" зібрав представників харківських та всеукраїнських ЗМІ та провів першу у році прес-конференцію. Перед журналістами постали Генеральний директор клубу Ярослав Вдовенко, головний тренер Валерій Кривенцов та новачки нашої команди Євген Ткачук, Артур Западня, Юрій Батюшин, Артем Габелок, Олег Голодюк, Віталій Пономар та Валерій Блажко. Головними меседжами були початок сезону у клубній роботі, плани на майбутнє та забезпечення комфортної життєдіяльності команди. Про це присутнім розповів вищий керівник клубу. Тренер, у свою чергу, підсумував двомісячну підготовку до весняної частини сезону та розповів, у якому стані його підопічні підходять до матчу проти "Альянсу".

Відзначимо, що обидва спікери висловили задоволення початком календарного року та запевнили, що і команда, і клуб в цілому до весни підходять у всеозброєнні.

У 2021-й рік "Металіст 1925" входить помітно оновленим. Причому, як у спортивному плані, так і у технічному. Ярослав Вдовенко розповів про деталі підписання угоди з новим постачальником одягу та взуття, а Валерій Кривенцов особисто представив нових футболістів своєї команди, приділивши декілька слів кожному.

Запитання від журналістів, перш за все, стосувалися готовністю команди до непростого відрізку турнірної дистанції. Учасники прес-конференції запевнили, що, зі свого боку, зроблять усе можливе, аби його подолати з високо піднятою головою.


Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 865