12.03.2021

"Металіст 1925" запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію


Шановні представники засобів масової інформації!

У суботу, 13-го березня, відбудеться прес-конференція за участю Генерального директора ФК "Металіст 1925" Ярослава Вдовенка, головного тренера Валерія Кривенцова, а також зимових новачків нашої команди. Керівник клубу розповість про стратегічні плани на найближче майбутнє, а також представить нового технічного спонсора - компанію "Пума", а наставник підсумує майже двомісячну роботу на зимових зборах та поділиться очікування від старту весняної частини Першої ліги. Окрім того, коуч "жовто-синіх" представить своїх нових підопічних.

Протягом заходу журналісти матимуть змогу задавати запитання учасникам прес-конфернції, а вже після її завершення поспілкуватися з ними віч-на-віч.

Початок прес-конференції о 15:30. Місце проведення - велика конференц-зала ОСК "Металіст" (2-й поверх ВІП-прибудови до Західної трибуни). Вхід представників ЗМІ виключно за журналістськими акредитаціями на сезон 2020/2021 рр.

Увага! На прес-конференцію будуть допущені лише ті представники ЗМІ, які матимуть при собі засоби індивідуального захисту (маски або респіратори) та пройдуть температурний скринінг при вході! У залі всі повинні знаходитися у засобах індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанції.

Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 616