08.03.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "У нас є обойма гравців, яким до снаги втілити у життя нашу мрію"


Вже по завершенні навчально-тренувального збору у Туреччині головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов відповів на запитання клубного медіа-центру.

- Валерію Сергійовичу, розкажіть, як пройшли збори, та чи задоволені ви роботою підопічних?

- Підсумками зборів я задоволений. У нас були тренувальні поля стандартного розміру та гарної якості, а також все для повноцінного відновлення. Ми провели низку непоганих спарингів, награли декілька тактичних варіантів гри.

- На що була направлена робота саме на цьому зборі? Які основні акценти?

- Ми намагалися поліпшити всі компоненти: володіння м'ячем, початок атаки від власних воріт, контроль м'яча у середині поля та у завершальній фазі атаки. Багато уваги приділили відбору м'яча: високому, середньому та на своїй половині поля. Також стандартні положення, адже з них забивається дуже багато голів, ми моделювали різні варіанти кутових та штрафних. Моделювали різні ігрові ситуації, щоб наша команда була більш трансформована та не порушувала нашу структуру гри, наші вимоги, а також могла безболісно перейти до іншої системи.

- Як можете оцінити фізичний стан команди вже після зборів?

- Команда виконала великий обсяг бігової роботи, я вважаю, що команда готова.

- Хлопці дотримувалисч всіх ваших вимог?

- Так, їм було дуже важко. Багато хто пограв на високому рівні, але навіть для них такі збори були вперше.

- Вони встигали відновлюватися?

- Мене дуже хвилювало питання з відновленням у Туреччині. У Харкові було дещо проблематично, адже саме там була основна бігова робота, а вже тут, враховуючи поля, все було добре.

- Як взагалі команда відновлюється?

- Хлопці плавали в басейні, у них був професійний масаж. Великий плюс, що було море, адже морська вода дуже добре знімає напругу з ніг.

- Багато новачків у команді, вони вже встигли адаптуватися?

- Ми дуже обережно підійшли до селекційної роботи, точково підсилили наші проблемні позиції. На довготривалий термін випали три наші провідні півзахисники Ярослав Ямполь, Дмитро Кравченко та Дмитро Криськів. Через це ми запросили Юрія Батюшина, Олега Голодюка та Артема Габелка. Знаючи, що від нас піде Віталій Гошкодеря, який отримав дуже привабливу пропозицію з-за кордону, ми у терміновому порядку знайшли гарного центрального захисника Євгена Ткачука, на якого дуже розраховуємо. Взагалі, кожний гравець нашої команди чудово розуміє задачу, яка перед нами стоїть. Ми повні бажання та рішучості її виконати.

- Рішення стосовно нових футболістів приймали ви чи керівництво клубу? Або всі разом?

- З цим питань немає. З гравцями, на яких зупинився мій вибір, керівництво веде перемовини. Наші побажання задовольнили. Ми з керівництвом у постійному діалозі, передивились'я всю інформацію по гравцям, статистику, дані InStat, коефіціент корисної дії. Виходячи з цього, ми дуже обережно та цілеспрямовано взяли цих футболістів. Мене дуже тішить, що в нашому колективі немає жодного байдужого гравця, у першій частині сезону були моменти, коли на полі їх обігрували, вони зупинялися та переставали грати. Зараз цього немає та мене це тішить.

- Чи визначилися ви з основним складом на другу частину сезону?

- У нас є обойма гравців, яким до снаги втілити в життя нашу мрію. Я розраховую на кожного з них.

- У першому поєдинку буде грати вже основний склад?

- Звісно, будуть грати ті, хто краще готовий та підходить під наші вимоги.

- Які основні цілі команди на другу частину сезону, не враховуючи вихід до Прем'єр-Ліги?

- У нас у команді зараз дуже гарний мікроклімат, ми планомірно робимо все, щоб стати ще сильніше. Це стосується всього клубу, не тільки на футбольному полі, ви розумієте, є багато людей, які займаються забезпеченням команди та всім іншим. Вони роблять все, щоб стати сильніше на всіх рівнях. Це не хаотична, а гарно продумана та збалансована робота, ми, наче гарний автомобіль - рухаємося вперед!

- Чи потягне команда УПЛ? Вам, як тренеру з досвідом, я можу задати таке питання...

- Те, що ми там поштовхаємося, це точно.

- Які вимоги керівництва зараз до вас?

- Для всіх - вирішити завдання! Хочу подякувати керівництву, у нас є все, щоб якісно готуватися.

- Як я бачу, керівництво постійно з командою та підтримує хлопців...

- Це так, ми міркуємо однаково та рухаємося в одному напрямку.

- Нарешті вболівальникам дозволено приходити на трибуни. Ви раді цьому?

- Безумовно, футболістам набагато приємніше грати з глядачами та і сама ця атмосфера... Футбол - це емоції, радість та хвилювання, ми зробимо все, щоб вболівальник приходив та радів нашим перемогам!

- Чи дійсно футбол без вболівальників - це не футбол?

- Це футбол, але без тих емоцій.

- От зараз хотілось би разом з вами запросити вболівальників на перший поєдинок, який відбудеться 15-го березня.

- Дорогі вболівальники! Приходьте на стадіон, підтримуйте нас, заряджайтеся позитивної енергією, а ми, зі свого боку, намагатимемося демонструвати той футбол, за яким харківський вболівальник скучив!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 728