28.02.2021
Туреччина-2021.

Туреччина-2021. "Металіст 1925" - "Епіцентр". 91-а хвилина


Футболісти "Металіста 1925" Антон Савін та Максим Цвіренко розповіли про перможний матч проти "Епіцентру".

Антон Савін:

- Перемагати завжди приємно! Провели матч, отримали навантаження, добре, що перемогли. З іншого боку, допустили багато помилок, які можуть у Чемпіонаті призводити до втрати очок. Треба це виправляти та працювати над помилками.

Мені завжди приємніше віддавати передачі, аби партнер забивав. Звісно, і самому було приємно забити та присвятити гол коханій дружині.

Перші декілька днів було важкувато, зараз вже адаптувалися та все добре. Поступово відходимо від навантажень, у цілому, все йде за планом.

Максим Цвіренко:

- Дуже приємно перемагати! Грали досить непогано, я так вважаю, ще треба буде передивитися та розібрати помилки. Приємно, що наприкінці матчу змогли вирвати перемогу. Результат, навіть у товариських матчах, дуже важливий, ми прагнемо завжди перемагати.

"Епіцентр" - міцна команда, вона серед лідерів своєї групи Другої ліги та прагне підвищення у класі. Було не просто, але ми молодці, дали бій супернику та у підсумку перемогли.

У мене було невелике ушкодження, під час тренування було зіткнення, забив м'яз. Декілька днів відновлювався, зараз вже все набагато краще, під час гри нічого не турбувало. Все вже добре.


Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 277