28.02.2021
Дякуємо Губернатору та представникам всіх гілок влади Харківщини!

Дякуємо Губернатору та представникам всіх гілок влади Харківщини!


Вирішення найскладніших спортивних завдань у професійному футболі тісно пов'язане з великою кількістю питань. Спортивна та організаційна складові у пріоритеті, адже дрібниць у такій справі не буває. Вже п'ятий сезон наш клуб, окрім профільної спортивної діяльності, приділяє пильну увагу плановій системній підтримці, а також модернізації та розвитку наявній в розпорядженні клубу інфраструктури. У взаємодії з органами місцевої влади ми досягаємо головного - безвідмовної експлуатації футбольної інфраструктурної "спадщини" Харкова.

Формат приватно-державного партнерства за останні роки довів свою ефективність, у Харкові щиро зацікавлені та передчувають повернення великого футболу. Проведені раніше та майбутні матчі національної збірної України чи не найкраще тому підтвердження.

Дрібниць у підготовчий роботі не буває. Допоки перша команда "Металіста 1925" відточує деталі та нюанси тактико-технічного плану в рамках закордонного тренувального збору в Туреччині, клуб, який за останні роки здолав на своєму шляху всі сходинки розвитку, включаючи аматорський рівень, зараз виступає ініціатором та драйвером поточних ремонтно-відновлювальних робіт на стадіоні "Металіст", зокрема системи підігріву футбольного поля та підтрибунних приміщень. Адже бездоганна робота всіх об'єктів нерухомого майна, орієнтованих на життєдіяльність клубу та комфорт вболівальників під час проведення матчів професійних футбольних команд - один із головних пріоритетів для влади регіону та керівництва ФК "Металіст 1925".

Руку на пульсі відновлювальних робіт та підготовки стадіону до весняної частини Чемпіонату тримають Губернатор Харківської області Айна Тимчук та її колеги з Харківської обласної державної адміністрації. Активна підтримка відчувається з боку обласної Ради нашого регіону - принаймні, з боку тієї частини її керівного складу та представників депутатського корпусу, хто здатний мислити стратегічно, замість лозунгів та дебатів використовувати власний авторитет та досвід задля досягнення головної мети 2021-го року - повернення матчів УПЛ до Харкова!

Чекати залишилося недовго, зворотній відлік розпочався!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925Айна ТимчукХОДА
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 717