18.02.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Харківським збором повністю задоволений"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів про матч проти "Вікторії", а також підсумував харківський етап підготовки до весняної частини сезону.

- Я задоволений проведеною роботою, все заплановане нам вдалося виконати. Єдиний момент - багато хворих, а це означає, що у когось з'явиться шанс себе проявити. В цілому, збір пройшов вдало, команда набрала гарні фізичні кондиції, які дозволять активно проводити всі матчі. Останньою грою, незважаючи на нічийний рахунок, я задоволений, протягом 70-ти хвилин на полі ми бачили те, над чим працювали, хлопці - молодці. Тепер із гарним настроєм їдемо на збори до Туреччини.

Просили приймаючу сторону у Белеку знайти нам вісім матчів, бажано - із сильними суперниками. Як воно буде, побачимо, адже деякі команди вже поїхали додому. Будемо виходити з того, що матимемо. Добре, що не буде настільки важких погодніх умов, слизьких полів, на яких важко відпрацьовувати технічні елементи. У нас буде 16 днів, щоб цілеспрямовано підготуватися до весняної частини сезону.
Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 490