18.02.2021

"Металіст 1925" висловлює вдячність Миколі та Сергію Кириченкам


Керівники сільськогосподарського підприємства "Приватна агрофірма "Злагода" - давні друзі та партнери нашого клубу. Це люди, які щиро закохані у футбол та глибоко розуміються на його проблемах.

Завдяки їхній підтримці дитячо-юнацький футбол Харківщини за останні роки отримав новий імпульс розвитку, тому сьогодні ми висловлюємо вдячність Миколі та Сергію Кириченкам за їхній фундаментальний внесок та меценатство, які дозволяють розвивати спорт номер один у нашому регіоні, виховувати юних талантів, спортсменів, патріотів України.

Микола Олександрович Кириченко - український підприємець та політик. Проживає в с. Вище Солоне Борівського району Харківської області. Завдячуючи підтримці виборців у 2019-му році він був обраний Народним депутатом Верховної Ради IX скликання. Наразі Микола Олександрович - член комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.

Приватна агрофірма "Злагода" заснована у 2008-му році. Спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур. Директор підприємства - Кириченко Сергій Олександрович. Офіс компанії розташований у с. Богуславка Борівського району Харківської області.

Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 975