13.02.2021

"Металіст 1925" - "Металург". Враження від матчу від Валерія Кривенцова, Володимира Микитіна та Максима Цвіренка


Головні тренери "Металіста 1925" та "Металурга" Валерій Кривенцов та Володимир Микитін, відповідно, а також автор єдиного голу у складі "жовто-синіх" Максим Цвіренко підсумували спаринг харківської та запорізької команд.

Валерій Кривенцов:

- Результат завжди важливий, вигравати приємніше. Але перед гравцями не було завдання перемогти будь-якою ціною.

- Команда грає під навантаженнями?

- Команда під навантаженнями буде до вильоту у Туреччину, який заплановано на 20-е лютого.

- Як команда виглядає в іграх?

- Як я і казав команді перед початком зборів, ми намагатимемося кожному дати однакову кількість ігрового часу. У кожного буде шанс себе проявити, хто буде краще виглядати, той і стане гравцем основного складу.

- Ямполь, Кравченко та Криськів травмовані. Наскільки їх не вистачає?

- На даний момент багато хворих, додалися ще Холод, Резепов та Батюшин. Через це проходять всі команди. Коли йдуть великі навантаження, коли хлопців щось турбує, ми даємо їм паузу, кому день, кому декілька. Ми запропонували їм великі навантаження, команда в цілому їх витримує. Щоб вирішувати серйозні завдання, команда повинна бути готова рухатися протягом усього матчу.

Володимир Микитін:

- Дякуємо керівництву "Металіста 1925", що запросили нас, сьогодні провели гарний спаринг. Ми хочемо грати проти команд, які вищі за нас рангом та налаштовуємося на них. Намагаємося виглядати гідно, сьогодні нам це вдалося. У тренера харків'ян було одне завдання, у мене - інше. Кажуть, що під час зборів результат не важливий, у чомусь я згоден, у чомусь - ні. Команди на різних етапах підготовки, але перемоги надають впевненості.

Валерій Кривенцов, Володимир Микитін та Максим Цвіренко про матч "Металіст 1925" - "Металург"


Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1763