09.02.2021
ФК

ФК "Металіст 1925" висловлює вдячність Андрію Ровчаку


ФК "Металіст 1925" висловлюємо щиру вдячність керівникові сільськогосподарської компанії "Схід" (село Бугаївка Ізюмського району Харківської області) Андрію Яковичу Ровчаку! Нашому соратнику, однодумцю, людині, яка щиро любить та розуміє футбол.

Розвиток власної талановитої молоді, здоровий спосіб життя та активне заняття спортом - базисні принципи, якими керується у своїй роботі та на світоглядному рівні разом з нами розділяє керівник агропідприємства "Схід".

Завдяки настільки небайдужим меценатам бажання розвивати дитячо-юнацький спорт збільшується в рази! Якщо висловлюватися стратегічними категоріями та дивитися вперед, то можна впевнено сказати, що завдяки консолідації зусиль та ресурсів нам до снаги подолати будь-які перешкоди та запалити зелене світло перед плеядою талановитих юних футболістів. Саме вони в майбутньому стануть, якщо не професійними спортсменами, то, як мінімум, амбітними та орієнтованими на успіх громадянами соборної незалежної України!

Відзначимо, що Указом Президента України №1026/2008 від 10 листопада 2008 року за значний особистий внесок в організацію та забезпечення отримання високих показників з виробництва сільськогосподарської продукції та розвиток соціальної сфери Голові сільськогосподарського кооперативу "Схід" Ізюмського району Харківської області Андрію Ровчаку присвоєне звання Героя України з врученням ордену Держави.

У 2014-му році Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у присутності Президента України Петра Порошенка вручив Почесну грамоту Верховної ради відомому волонтеру - керівнику СК "Схід" та Герою України Андрію Ровчаку.

Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 859