20.02.2021

"Металіст 1925" вилетів до Туреччини


Сьогодні о 16:00 рейсом PC 427 авіакоманії "Pegasus Airlines" "Металіст 1925" вилетів до Стамбулу, де після пересадки (рейс PC 2024 тієї ж компанії) продовжить свою подорож до курортного турецького міста Анталія. Приземлиться повітряне судно у місцевому міжнародному аеропорті о 20:45 за київським часом (21:45 - за місцевим). Ну, і заключні 30 кілометрів до місця свого проживання наша команда подолає автобусом. Нагадаємо, наступні 16 днів підопічні Валерія Кривенцова проведуть у п'ятизірковому готелі "Papillon Belvil Resort & Spа", а вже на ранок неділі, 21-го лютого, головний тренер запланував і перше тренування.

На турецький збір наставник "жовто-синіх" узяв 28 футболістів.

Воротарі:
Денис Сидоренко, Максим Коваленко та Денис Дьяков.

Захисники:
Іван Пець, Іван Коваленко, Артур Западня, Сергій Ченбай, Михайло Шершень, Максим Цвіренко та Максим Жичиков.

Півзахисники:
Віталій Кольцов, Юрій Батюшин, Денис Резепов, Владислав Дмитренко, Олег Голодюк, Денис Ндукве, Антон Савін, Дмитро Криськів, Артем Холод та Дерек Фрейтас Рібейро.

Нападники:
Віталій Пономар, Валерій Блажко та Андрій Савіцький.

Ще п'ятеро гравців контрактів з клубом не мають, але тренерський штаб дасть їм можливість проявити себе протягом наступних двох тижнів. Серед них представники юнацької команди клубу - "Авангарду". Це Кевін Дуруеке, Денис Почернін та Олександр Курцев. Ще двоє футболістів приїхали на перегляд з інших колективів.


Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1315