26.01.2021
Ярослав Вдовенко:

Ярослав Вдовенко: "До весни прагнемо підійти у всеозброєнні"


Генеральний директор "Металіста 1925" Ярослав Вдовенко в інтерв'ю клубному медіа-центру розповів про підготовку команди до весняної частини змагань та досить серйозну активність на трансферному ринку.

- Ярославе Вікторовичу, у суботу команда розпочала другий міні-збір, а наприкінці першого ви та Віталій Пономар поставили підписи під контрактом. Що можете сказати про цього гравця?

- Вважаю, що Пономар підсилить нашу команду та додасть гостроти її атакуючим діям. Це дуже важливо через те, що восени ми досить мало забивали. А Віталій - досвідчений футболіст, який на тренуваннях та у контрольній грі довів, що є дуже висококласним нападником.

- Власне, "Металіст 1925" цієї зими дуже активний у плані запрошення нових іменитих футболістів. Усі чотири трансфери є досить гучними. Прокоментуйте їх, будь ласка...

- Так, ми дуже відповідально поставилися до запрошення нових хлопців. Керівництво та тренерський штаб роблять усе можливе, аби до весняної частини змагань підійти у всеозброєнні. Ми підписали досвідченого захисника, двох гравців середньої лінії та нападника. Всі вони, безперечно, не тільки підсилять свої позиції, але й додадуть конкуренції. А вона, як відомо, завжди йде тільки на користь. Не скажу, що на цьому селекційну роботу ми закриваємо, але нею наразі задоволені. Впевнений, що всі вищезгадані футболісти допоможуть нам у вирішенні поставленої на сезон задачі!

- Що скажете про тих, хто з команди вже пішов?

- Це нормальний робочий процес, тому я не бачу нічого поганого в тому, що деякі футболісти команду залишають. Якщо той чи інший гравець не дотягує до її рівня або не влаштовує тренерський штаб, чому б йому не спробувати себе в іншому колективі. Просто так "маринувати" людей на лаві для запасних ми не хочемо, адже час йде та робить це швидко. Я, як керівник клубу, розумію, що хлопцям треба заробляти гроші та годувати свої родини. А спортивне життя досить коротке... Всім, хто від нас іде, ми тиснемо руку та бажаємо лише прогресу!

- Як команда готується до поновлення сезону?

- У перший тиждень було досить холодно, йшов сніг. Але працівники бази з підготовкою поля справлялися, тому наша команда кожного дня мала змогу робити все, що тренерський штаб планував. Зараз температура пішла вгору, поле повністю очищене від вологи, тому хлопцям працювати, вважаю, ще комфортніше. Ну, а вже менше, ніж за місяць ми розпочнемо заключний збір, який пройде у турецькому Белеку.

Власне, у суботу розпочали дворазові тренування, також плануємо провести декілька товариських матчів. Наразі головним завданням є закласти фундамент фізичної підготовки, що повинно дуже допомогти протягом усього року. Роботи ще дуже багато.

- Тобто, вболівальники можуть бути спокійні, що підготовка до сезону буде якісною та плідною?!

- Звичайно! Ще на початку грудня тренерський штаб озвучив нам своє бачення підготовки, перебігу зборів, кількості спарингів, комплектації команди тощо. Лікарі, дієтологи та кухарі також роблять усе, аби футболісти почували себе максимально комфортно та не думали ні про що, окрім тренувального процесу. Зараз дуже відповідальний відрізок нашого шляху, тому треба все робити злагоджено. Навесні значення матиме будь-яка деталь!

- І наостанок запитання медичного характеру. Команда провела перше тренування 13-го січня, а до цього колектив не бачив одне одного півтора місяці. Чи всі наразі здорові?

- Ми дуже відповідально поставилися до початку навчально-тренувального процесу, тому не обмежилися лише обов'язковою диспансеризацією футболістів. Перед тим, як автобус із командою вперше приїхав на базу, ми зробили дизенфекцію всіх її приміщень та поверхонь. Ми суворо контролюємо стан здоров'я футболістів, тренерів, персоналу команди, наших кухарів та інших працівників бази. Навіть я, як Генеральний директор, не можу дозволити собі з'явитися у Високому без негативного тесту на коронавірус. Це все дуже серйозно, тому кожного дня маю особистий контакт із головним лікарем клубу, начальником команди, директором бази та іншими керівниками клубу. Суворо дотримуватися карантинних вимог ми просимо всіх і в побуті.

Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1499