11.01.2021

"Металіст 1925" виходить із відпустки та розпочинає тренувальний процес


От і добігла кінця майже півторамісячна зимова відпустка команди "Металіст 1925" і вже з прийдешньої середи підопічні Валерія Кривенцова розпочинають зимову роботу. Цього року навчально-тренувальні збори розпочалися з триденних медичних заходів. З 10-го по 12-е січня футболісти двома групами здаватимуть тести на виявлення коронавірусної інфекції COVID-19 та проходитимуть поглиблене медичне обстеження. Зазначимо, що тести на коронавірус пройдуть також тренери, адміністративно-медичний персонал, керівництво клубу та персонал тренувальної бази. Після всіх цих обов'язкових заходів "жовто-сині" розпочнуть тренувальний процес.

"Варто розуміти, що у хлопців була досить тривала відпустка, протягом якої хтось їздив до теплих країв, хтось обрав "зимовий" відпочинок, а хтось просто був вдома. Ми їх не бачили майже півтора місяці, хоча з кожним я тримав постійний контакт. На щастя, ніяких скарг ні в кого не було. Зараз - перед початком зборів - зробимо тест на коронавірус, побачимо повний стан їхнього здоров'я, після чого вже будемо розпочинати підготовку", клубному медіа-центру розповів лікар команди Геннадій Кватирук.


Наша команда тренувальний процес розпочне на базі у Високому, де працюватиме згідно зі складеним тренерським штабом планом. У перші тижні багато уваги буде приділено фізичному стану гравців, біговим вправам та різноманітним тестам. Планує Валерій Кривенцов провести і декілька спарингів. Перший з них - закритий тренувальний поєдинок проти краматорського "Авангарду" - попередньо запланований на наступний вівторок.

Що ж до анонсованого раніше турецького етапу підготовки до другої частини сезону, то збір на березі Середземного моря розпочнеться 20-го лютого та триватиме 17 днів. До України команда повернеться 8-го березня.

Нагадаємо, стартовий матч весни "Металіст 1925" проведе 15-го березня проти "Альянсу" з Липової Долини.

Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 835