20.12.2020
Гравці

Гравці "Металіста 1925" привітали дітей зі святом Миколая


Традиція святкувати Миколая надійшла до нас з середньовіччя, коли напередодні новорічних свят батьки дарували дітям новий зимовий одяг, потім почали робити це в ночі, щоб дітлахи зранку відчували чудеса, згодом подарунки ставали все різноманітніше, а свято набувало різних дійств. З часом діти почали писати листи святому, в яких перелічували свої добрі справи, просили пробачення за погані та писали який саме подарунок хочуть отримати.

В Україні День святого Миколая святкують 19-го грудня, тож саме цього дня гравці "Металіста 1925" Денис Сидоренко та Антон Савін вирушили у маленьку подорож, щоб особисто привітати дітей членів "Клубу вболівальників" зі святом, подарувати солодощі та клубну атрибутику.

Об’їхавши все місто, наша "чарівна" делегація також завітала і до передмістя, а ще, подарунки будуть передані нашим маленьким вболівальникам у області, а найдальша посилка відправилась до Полтави, де її сьогодні вручив півзахисник "М1925" Дмитро Кравченко. Всім дітлахам, хто нажаль захворів – подарунки передали їх батьки.

Ще раз вітаємо зі святом, та бажаємо вірити в чудеса!

Акцію було запропоновано "Клубом вболівальників" та здійснено за підтримки керівництва ФК "Металіст 1925".




Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925Антон СавінДенис Сидоренко
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 984