04.12.2020

"Металіст 1925" пішов у відпустку


Повернувшись зі Львову, наша команда отримала день повноцінного відпочинку, а вже у середу зібралася на навчально-тренувальній базі у Високому. Генеральний директор клубу Ярослав Вдовенко та головний тренер Валерій Кривенцов подякували футболістам за першу половину сезону, яка, хоча і не була ідеальною, все ж дозволила завершити рік на п'ятій сходинці та всього з шістьма очками відставання від першого місця.

Ярослав Вікторович побажав футболістам добре відпочити та з позитивними емоціями підійти до зимових зборів, Валерій Сергійович, у свою чергу, зазначив, що ці збори будуть дуже важливими, адже саме на їхньому багажі команда і проведе весняну частину змагань.

Наразі всі хлопці вже розпочали свої відпустки. Хтось проведе їх у колі рідних та близьких вдома, хтось, безперечно, відправиться до теплих країв. За всіма новинами міжсезоння слідкуйте на офіційному сайті клубу, а також у соцмережах та месенджерах.

Збереться наша команда вже у році 2021-му, а саме 11-го січня. Протягом двох днів футболісти пройдуть медичний огляд, а вже з 13-го числа розпочнуть тренувальний процес.

Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 740