30.11.2020
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Задоволений, що рік завершили перемогою"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Нічийний результат матчу першого туру багато хто вважав сенсаційним, перший тайм сьогодні також продемонстрував, що "Нива" тоді здобула логічну нічию. Чи була для вас та нічия додатковою мотивацією?

- Головною мотивацією для нас було те, що потрібно набирати очки. Нічия у першому турі... Я ще тоді казав, що "Нива" гарно організована команда, у складі якої є швидкі гравці групи атаки та кваліфіковані захисники. Загалом, дуже хороша команда, що сьогодні вона продемонструвала. Стосовно гри: я дуже радий, що ми завершили цей рік перемогою, протягом усього матчу була гарна структура гри. Вважаю, що здобули заслужену перемогу та створили досить багато моментів.

- На початку гри ви досить спокійно сиділи на тренерській лаві, але пропущений гол вас дуже змотивував, ви завелись. Що саме вас так розлютило?

- Просто побачив, що наші гравці почали припускатися індивідуальних помилок. Намагався їм підказати. Додам, що декілька гравців трохи тактично випадали з гри, намагався скоригувати їхні дії та опустити у потрібні зони. Загалом, провели хорошу гру та завершили рік на хорошій ноті. Дуже чекали цього міжсезоння, щоб команда провела нормальну підготовку. Зараз ми вже познайомилися з усіма гравцями, знаємо їхній потенціал. Зима покаже, як нам вдастся підготуватися.

- Чи будуть залежати плани на підготовку до весняної частини сезону від пандемії коронавірусу? Чи плани вже є?

- Зараз така ситуація у світі, що все може змінитися миттєво. Ми намагатимося мати план "А" та план "Б".
Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 927