25.11.2020
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Треба працювати над завершенням атак"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Обіграли дуже організовану команду, яка протягом усього матчу грала з незручною схемою у п'ять захисників, чотири півзахисники та одного нападника. Дуже важко було розкрити такий захист. Добре, що змогли забити гол, після чого мали декілька нагод рахунок подвоїти та потроїти. Не дивлячись на всі наші кадрові проблеми, продемонстрували гарну якість футболу, ми і до цього її демонстрували, але не було результату. Сьогодні саме той день, коли перемогли та продемонстрували хороший футбол.

- Ця перемога психологічно розгрузить команду?

- Дуже на це сподіваюся!

- Досить довго команда не могла забити, сьогодні також відзначилися лише наприкінці матчу. Напевно, хвилювання було з цього приводу, адже футбол голи - важлива складова футболу?

- Абсолютно вірно! Будь-який забитий м'яч чи створенний командою момент - це в більшій мірі індивідуальні дії гравців. Саме тому, нам потрібно дуже багато працювати над реалізацією моментів, завершенням атак. Ми над цим працюємо, але не все виходить. Якщо поглянути на кількість забитих м'ячів, то їх дуже мало, хоча моменти створюємо у кожному матчі.

- Дмитренко вперше відзначився за нашу команду. Як вважаєте, йому тепер буде легше?

- Сподіваюся. Це гарний психологічний момент. Також хочу привітати хлопців, які цього сезону вперше з'явилися на полі, це Максим Цвіренко, Денис Дьяков, який впевнено провів матч у воротах, та Іван Пець, який вийшов на заміну.
Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 676