25.11.2020

"ВПК-Агро" - "Металіст 1925" - 0:1. Ударна кінцівка та важливі три очки

25 листопада 2020 р. Дніпро, стадіон "Метеор". 15-й тур Чемпіонату першої ліги. Початок матчу о 13:00

Арбітр - Олег Когут (Тернопіль)
Асистенти арбітра - Сергій Соботюк (Житомир) та Максим Катющев (Одеса)
Четвертий арбітр - Денис Резніков (Дніпро)
Спостерігач арбітражу УАФ - Олександр Якименко (Київ)

"ВПК-Агро" (футболки білі): Бубенцов, Логінов (Шарко 87), Красов, Смірнов (Мілєсін 81), Сидоренко, Яременко (к), Ляшенко (Донгаузер 83), Шаповалов (Терехов 75), Будняк, Кіча (Шмигельський 73), Удод

Запас: Шеліхов, Білий

Головний тренер - Сергій Соловйов

"Металіст 1925" (футболки жовті): Дьяков, Шершень, Цвіренко, Братков (Пець 90+3), Аніх Чідера, Кольцов (к), Холод (Савін 65), Криськів, Коробка (Савіцький 77), Дмитренко, Дерек

Запас: Коваленко М., Коваленко І., Лукас, Ндукве, Толочко, Єрмоленко, Калайтан

Головний тренер - Валерій Кривенцов

Гол: Дмитренко 84

Попередження: Яременко 18, Шаповалов 71, Удод 76, Шарко 90+1 - Братков 20, Аніх Чідера 53, Савіцький 89

"ВПК Агро" - "Металіст 1925": ударна кінцівка і важливі три очки. Дві поразки поспіль від "Чорноморця" та "Кременя" перед матчем з аграріями Дніпровської області дещо відкинули нашу команду в турнірній таблиці Першої ліги від зони заповітної трійки призерів. Вболівальники засмучувалися стану речей, футболісти та тренерський штаб шукали шляхи виходу з кризи жанру. Одним з найбільш ефективних інструментів мала стати перемога в сусідньому обласному центрі над дебютантом Першої ліги - командою "ВПК-Агро", результати якої у рік дебюту в дивізіоні досить непримітні. Проте, варто не забувати про прудкість команди Сергія Соловйова цьогоріч у Кубку України, де їй вдалося вже голосно про себе заявити, завдяки нещодавній вікторіі в 1/16 фіналу над донецьким "Олімпіком". Попереду 1/8 змагань - регіональне дербі з СК "Дніпро-1".

Проблеми суперника безпосередньо у середу нас турбували менш за все, набагато цікавіше було поглянути на трансформацію складу "жовто-синіх". Те, що зміни після "Кременя" неминучі, зокрема, з урахуванням дискваліфікації Жичикова, було очевидно. У практичному ж сенсі це торкнулося низки позицій. У стартовому складі при тактичній схемі 4-3-3 Валерій Кривенцов з перших хвилин випустив воротаря Дениса Дьякова (перша поява в сезоні), на лівий фланг оборони замість Івана Коваленка відрядив нігерійця Аніха Чідеру, праворуч в обороні діяв Михайло Шершень, в центрі грала пара центрбеків у складі Антона Браткова та Максима Цвіренка (для останнього це також дебют в сезоні 2020/2021 рр.), опорного хавбека Віталія Кольцова доповнювала група атаки (Дмитро Криськів та Володимир Коробка - у центрі півзахисту, Артем Холод - правий нападник, Владислав Дмитренко – лівий). Ну і на вістрі атаки досить звично всі побачили бразильця Дерека.

З перших хвилин на полі зав'язалася в'язка боротьба. Контролювати м'яч та розвивати багатоходові комбінації "Металісту 1925" було непросто. Суперник свідомо позбавив нашу команду простору, вибравши, як вже після гри визнає наш головний тренер, вкрай захисну модель ведення гри, орієнтовану на руйнування. Сам Валерій Кривенцов розчарування від нестачі творчої нотки попереду до перерви геть не приховував. Це було помітно, коли камера вихоплювала великі плани з технічної зони.

Моментів до перерви було мінімум, пригадується, хіба що, непоганий шанс Дмитренка наприкінці першої сорокап'ятихвилинки. Владислав периферійним зором бачив неприкритого Дерека та намагався перекинути м'яч на бразильця, але "снаряд" невдало ліг на ногу та, як наслідок, момент було зіпсовано.

Те, що не вдалося Владові до перерви, вийшло під завісу другого тайму, на фініші гри. Прелюдією до голу став божевільний момент у виконанні Дерека. Бразилець справа небезпечно прострілював, але Савіцькому, який вийшов на заміну, не вистачило якихось сантиметрів аби замкнути передачу від партнера. А на 84-й хвилині ще один джокер Кривенцова - Антон Савін - продемонстрував майстер-клас у частині виконання якісної, своєчасної та, що головне, націленої передачі з правого флангу. Не без долі фарту м'яч дістався до Дмитренка, вже з влучним пострілом Влада з середньої дистанції воротар господарів не впорався.

Буквально одразу "Металіст 1925" був зобов'язаний подвоювати перевагу, але Криськіву не вдалося ледь не з метра переправити м'яч у ворота після націленої передачі того ж таки Савіна. Змарнований шанс викликав велике розчарування нашої лави запасних. Пропущений гол в буквальному сенсі слова "вбив" господарів. Часу на те, щоб врятувати матч у них було мінімум, проте сил не залишилось зовсім. Як підсумок, мінімальна, але вкрай важлива перемога харківської команди. Шоста для наших хлопців в поточному сезоні, що еквівалентно станом на зараз аналогічно шостому місцю в турнірній таблиці. Далі буде…

Текстова трансляція на офіційному сайті "Металіста 1925".

Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"