20.11.2020
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Команда билася, старалася та боролася"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Перед матчем ми казали нашим гравцям, як діє суперник. Сьогодні гра була такою, що ми два тайми намагалися пройти насичену оборону "Кременю", але зробити цього так і не змогли. Ну, а суперник використав, фактично, свій перший момент. Пішла атака три в три, ми неправильно розташувалися на полі, у підсумку заробили самі собі пенальті.

Вся Перша ліга однакова, про що ми своїх підопічних і попереджали. Треба реалізовувати свої моменти. Забий Дмитренко до перерви, напевно, суперник розкрився б і ми могли мати інші непогані моменти. Не все у нас виходить попереду... Не хочеться виправдовуватися, але ключові гравці ключових позицій зараз грати не можуть. З перших хвилин не все добре складалося зліва у захисті, не вистачало досвідченого Гошкодері на початковій стадії атак, ну і, звичайно, втрати Ямполя та Кравченка у середині поля для нас є дуже серйозними. Незважаючи на все це, команда билася, старалася та боролася. Але, граючи вдома, треба діяти більш агресивно, а ми вперед, нажаль, граємо вкрай мало. Тому і маємо такий результат...

- Чи вирішуєте ви, хто має бити пенальті? Адже сьогодні Дерек та Братков через це ледве не посварилися...

- Ні, я ніколи не говорю, хто б'є пенальті. Колись я призначив людину, а хлопець не забив. Звісно, я взяв усю провину на себе. Зараз вони вирішують, той, хто відчуває впевненість, той і підходить до м'яча. Що можна сказати точно, так це те, що нам не вистачає везіння. З "Гірником-Спорт" мали два моменти - не забили, з "Чорноморцем" Дмитренко за рахунку 0:0 не реалізував вихід віч-на-віч. Не до всіх виходить достукатися.

- Чи є у грі команди криза?

- Ні, я цього не бачу. Знаю одне, що на підготовку у нас було вкрай мало часу, і що тих гравців, яких я хотів бачити, нажаль, запросити не вдалося. Наразі у нас на лаві для запасних десять футболістів, середній вік яких складає 20 років (я не беру досвідченого Коробку). Враховуючи ж особливості Першої ліги, зазначу, що тут потрібні досвідчені гравці.

Ми не опускаємо руки, багато було позитивного, але результат поки що...
Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1423