13.11.2020
Звернення групи компаній

Звернення групи компаній "AES Group"


Шановні друзі!

Звертаємося до всіх уболівальників нашого клубу, небайдужих шанувальників футболу, які симпатизують "Металісту 1925". Гостьова сторінка офіційного сайту клубу - ідеальний майданчик і, звичайно, канал комунікації, який належним чином передає настрої шанувальників футболу. Для пулу інвесторів клубу - це ідеальний лакмус того, що ми робимо правильно, а що потребує корегування або ж зміни.

Аналізуючи публікації респондентів гостьової, особливо, за останній час, ми впевнилися, що критична маса повідомлень потребує адекватної відповіді. Потрібно це задля того, аби остудити градус напруження та дати відповіді на нагальні питання наших уболівальників.

Почнемо з невеликого історичного відступу, який стосується всіх років існування проекту під назвою "Металіст 1925". Ми щиро вдячні творцеві, ідейному натхненнику та фундатору життєдіяльності нашого клубу Сергію Стороженку, чиї знання, компетенція, життєвий та професійний досвід дозволяють "Металісту 1925" жити та розвиватися.

Корпорація "АЕS Group", у свою чергу, також має право вважати себе причетною до цього складного футбольного механізму. Чи не з моменту заснування ми перебували поруч, працювали спільно заради однієї мети та реалізації амбітних планів, які, навіть з урахуванням усіх викликів та проблем останнього часу, анітрохи не змінилися. Головна та основна задача - втілити в життя сподівання вболівальників та повернути футбол преміум-рівня до нашого трьохмільйонного регіону.

Влітку 2020-го року ситуація була близькою до краху. Економічна стагнація в державі, приправлена появою в нашому житті небезпечного вірусу COVID-19, майже стали для проекту "Металіст 1925" фатальними. Навіть в цей непростий час, коли бізнес відчував величезні труднощі, а всі соціальні ініціативи відкладалися в довгий ящик, ми знайшли в собі сили та мужність не відвернутися та зберегти фінансову присутність, підтримавши клуб в один з найдраматичніших моментів у його історії.

Так, нами була ініційована трансформація в частині організаційно-правових аспектів життя клубу, за нашою пропозицією в "Металісті 1925" з'явилися нові управлінці та тренерський штаб. Їхня робота, на думку вболівальників з гостьової клубу, є слабкою, непродуктивною, здатною відкинути наш клуб максимально далеко від вирішення ключового завдання спортивного сезону 2020/2021 рр.

Це головний аспект, на якому важливо зупинитися. Фігура Валерія Кривенцова та його асистентів у нас не викликає навіть мінімальних сумнівів, особливо, в частині професіоналізму. Рівень освіти, тренерський бекграунд, глибокі знання та розуміння того, як і що треба робити, за рахунок чого команда в підсумку зможе вийти до УПЛ - все це про нашого головного тренера. На жаль, багато вболівальників розглядають його, як завгодно, але тільки не як професіонала, здатного у найближчій перспективі поповнити когорту найбільш успішних асів тренерського мистецтва Харківщини нарівні з Євгеном Лемешком, Леонідом Ткаченком, Михайлом Фоменком та Мироном Маркевичем. Повторимо те, про що неодноразово заявляли: запрошення Валерія Сергійовича Кривенцова - головне кадрове рішення 2020-го року! Впевнені, що за деякий час наші вболівальники будуть аплодувати команді Валерія Кривенцова!

Друзі, 2020-й рік багато в чому переписує всі мислимі та немислимі напрацювання, правила, схеми та формати роботи більшості професійних клубів, тренерів та футболістів. Через карантин та подальший рестарт спортивного сезону 2019/2020 рр. була геть зім'ята підготовка команди, не було звичних зборів, ми увійшли до сезону фактично "з коліс". І, тим не менш, ми не впали на старті, не провалилися.

Так, можна нарікати на локальні невдачі останнього часу. Однозначно, результати матчів в Горішніх Плавнях та вдома з "Оболонню" оптимізму вболівальникам не додали. Але на запитання на гостьовий, мовляв, чи не вичерпаний кредит довіри до тренерського штабу, впевнене відповідаємо: "Ні, не вичерпаний". Більше того, ми висловлюємо нашу повну підтримку тренерському штабу клубу на чолі з Валерієм Кривенцовим.

Довіра - ключовий базисний принцип роботи корпорації "АЕS Group". Ми знаходимося всередині процесів, бачимо, наскільки болісно реагують наші тренери на зауваження - безпідставні та образливі. Найчастіше, такі випади публікуються на гостьовій сайту клуба або невихованими людьми, або тими, хто не є шанувальниками нашого клубу. При цьому, ми вдячні кожному члену нашої футбольної родини, хто справедливо аналізує помилки та наявні недоліки команди і, головне, пропонує шляхи їхнього виправлення.

Ще раз акцентуємо увагу всіх - у нас один із найкращих у Першій лізі за потенціалом та рівнем футбольної освіти колектив футболістів, а також один із найкращих тренерських штабів. І, якщо ми трохи "просіли" за останній час, то тренери знають та розуміють, за рахунок чого вдасться зробити відчутні кроки вперед. Саме тому закликаємо кожного з вас підтримати наш Клуб, наших футболістів та тренерів!

Впевнені, що весь наш шлях ми пройдемо разом!

Прес-служба "AES Group"
Переглядів: 3779