05.11.2020
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Свої умови треба диктувати всі 90 хвилин"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Як ви оцінете дії вашої команди та чи здивував вас чимось "Верес"?

- Я можу відзначити гарний перший тайм: як у контексті створення, так і в інших ігрових моментах. Можу відзначити другий тайм, який мені дуже не сподобався. Команда мало створювала, дуже не сподобалася гра футболістів, які вийшли на заміну. Окрім їхнього великого бажання. Я не побачив тієї стрункості гри, яка була у першій половині матчу. Я хочу, щоб команда грала всі 90 хвилин однаково. У першому таймі та у другому. Щоб виходила та диктувала свої умови. На жаль, у першому таймі у нас це виходило, а у другому - ні.

- Кого з гравців "Вереса" ви могли б виділити?

- Я не буду нікого виділяти, адже ретельно дивлюся лише за діями своїх гравців. У нас дуже багато роботи попереду, ми вибрали свій напрямок, структуру гри, якої намагаємося дотримуватися. Хочемо постійно її вдосконалювати, але не все виходить. Робота триває, ми не опускаємо руки. Навпаки, кожна гра дає нам додаткову інформацію. Скажу ще раз: перший тайм мені сподобався, другий - ні.

- Які завдання "Металіст 1925" ставить на цей сезон?

- Ми рухаємося від гри до гри. Сюди їхали за трьома балами, не вийшло - зіграли внічию. Ми рухаємося поступово, завдання - набирати максимальну кількість очок, при цьому демонструвати гарний футбол. На превеликий жаль, гра у нападі мене не влаштовує...
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 809