21.10.2020
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Добре, що хлопці таки дотиснули оборону суперника"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Перш за все, хочу привітати нашу команду з перемогою, адже протягом усього ігрового часу ми демонстрували досить непоганий футбол. Робили те, до чого ми йшли довгий час. Сподіваюся, з кожним наступним матчем наша гра лише покращуватиметься. Сьогодні "Авангард" більше захищався, а ми атакували, тому хлопці молодці, адже змогли таки дотиснути оборону опонента. Забили двічі та створили ще декілька гарних моментів. Нажаль, наприкінці не дограли при кутовому і суперник скоротив рахунок. Грою я задоволений, але розумію, що роботи ще дуже багато. Треба поліпшувати взаємозв'язки - це однозначно.

- Головним було саме забити цей перший м'яч, чи не так?

- Ви праві. Ми сьогодні правильно грали, звільняли фланги, куди вбігали наші футболісти. Цього не було у попередніх матчах. У будь-якому випадку, кожна гра дуже інформативна. Сьогодні досить непогано на заміну вийшли футболісти, я задоволений. Ну і, в цілому, самовіддача була на високому рівні.

- Коли ми зможемо побачити на полі Дерека?

- У нього був забій м'яза, він три дні не тренувався. Сьогодні нічого його не турбувало, але це було б не чесно по відношенню до інших хлопців. У них сьогодні був шанс себе проявити.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 635