14.10.2020

"Металіст 1925" передав подарунки військовому шпиталю


Футбольний клуб "Металіст 1925" і його вболівальники провели акцію з нагоди Дня захисника України. У її рамках делегація ФК "М1925" відвідала Військово-медичний клінічний центр Північного регіону.

Через карантині обмеження, футболістам на жаль не вдалось відвідати бійців у палатах, але вдалось поспілкуватися з ними на свіжому повітрі. За попередньою домовленостю із керівництвом лікарні, ФК "Металіст 1925" придбав необхідне обладнання для кабінету психологічного відновлення, а саме ноутбук, мікрофон, штатив, шість крісел-пуфів із логотипом клуба та іншу клубну атрибутику.

Наш клуб завжди підтримував бійців, які на передовій захищають Україну від ворога. У госпіталь приїхала досить велика делегація "жовто-синіх". Це співзасновник клубу Андрій Парнюк, заступник генерального директора Антон Іванов, менеджер по роботі із вболівальниками Ольга Росоловська, гравці "М1925" Максим Цвіренко, Володимир Коробка, Денис Ндукве, Денис Резепов та Максим Коваленко, а також представники "Клубу вболівальників" Андрій Куліков та Сергій Желавський.

"Клуб вболівальників" на офіційному сайті протягом трьох тижнів збирав грошову допомогу військовому госпіталю і до збору коштів долучилися небайдужі харків'яни, за що їм величезне спасибі.

Футбольний клуб "Металіст 1925" бажає всім українським воїнам, які зараз знаходяться на лікуванні в медичних установах України, якнайшвидшого одужання, а тим, хто на передовій - перемоги та повернення до своїх родин, до своїх близьких! Всіх зі святом!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925Перша лігаПФЛ
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 953