29.09.2020
Новий керівник, амбіційні задачі та акцент на розвиток дитячого футболу

Новий керівник, амбіційні задачі та акцент на розвиток дитячого футболу


28-го вересня, як і було заплановано, ТОВ "Металіст 1925" Харків" провело зібрання співзасновників, на якому була затверджена низка важливих рішень. Зокрема, відтепер у клубу є Генеральний директор вже без додатку "в.о.". Одноголосним рішенням на цю посаду було обрано Ярослава Вдовенка - директора групи компаній "AES Group", багаторічного титульного спонсору "Металіста 1925". Представляючи кандидата на цю посаду, Голова Наглядової ради Товариства Сергій Стороженко охарактеризував Ярослава Вікторовича, як чесну, ділову та цілеспрямовану людину, яка віддана клубу ось вже більше трьох років, а також має певний досвід у спорті та менеджменті.

Ярослав Вдовенко у своїй першій промові доповів присутнім про новий вектор розвитку клубу, головну задачу на поточний сезон та бажання у майбутньому створити міцну команду, основою якої будуть вихованці клубної дитячо-юнацької академії. В той же час, він зазначив, що детально вивчив Стратегію розвитку клубу та розуміє, що однією з головних та унікальних його особливостей є участь в діяльності "Клубу вболівальників".

"Вдячний за довіру. Я прийшов працювати і розумію, що "Металіст 1925" - це вже клуб із традиціями, тому хочеться, аби він тільки міцнішав та розвивався. Є багато планів та ідей, які потрібно якомога скоріше втілити у життя. Я та нова команда фахівців зробимо все від нас залежне, аби вже цього сезону таки здійснити мрію багатьох харків'ян та вийти до Прем'єр-Ліги", - зазначив Ярослав Вдовенко.


Окремо Генеральний директор розповів про "перезавантаження" клубної дитячо-юнацької школи. Нещодавно новим керівником ДЮФСШ було обрано Романа Мельника, з ім'ям якого керівництво клубу як раз і пов'язує поліпшення роботи академії.

"Дуже хочу, аби дитяча школа "Металіста 1925" плідно працювала та передавала якісних футболістів до головної команди Клубу, - сказав Генеральний директор. - У наших мріях створити такий "Металіст 1925", який буде повністю складатися з вихованців власної академії. Роботи багато, але ми готові до цих викликів".


Новий Генеральний директор доповів Зібранню, що на деякі посади запропонує нових осіб, які спільно з ним складуть професійний та результативний менеджмент.

Загальні Збори доручили Генеральному директору переформувати штатний розклад, підготувати проект кошторису на спортивний сезон 2020/2021 рр. та надати проекти на погодження Наглядовій раді Товариства.

Найближчим часом ми більш детально познайомимо вас із новими обличчями, які увійдуть до керівництва ФК "Металіст 1925". Зараз бажаємо Ярославу Вікторовичу успіхів на новій посаді та перемог "Металіста 1925". До цих привітань приєдналися і співзасновники клубу, які призначення пана Вдовенка зустріли оплесками.

Вдовенко Ярослав Вікторович

Дата народження -
18.08.1973 р. (47 років)
Місце народження - Харків
Освіта - вища (фізико-технічний факультет ХНУ ім. В.Н. Каразіна)

Одружений, має двох доньок Ольгу та Марію. Вільно володіє англійською та італійською мовами.

Ярослав Вдовенко працював на керівних посадах у багатьох компаніях різного напрямку діяльності, у період із 2012-го по 2014-й рр. був начальником харківського хокейного клубу "Динамо", а з 2015-го року - Генеральним директором групи компаній "AES Group", які успішно функціонують в енергетичній та транспортно-логістичної сфері економіки.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


AES GroupМеталіст 1925
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 5059