27.09.2020

"Кристал" - "Металіст 1925". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Після матчу проти "Кристалу" експрес-коментар клубній прес-службі дали гравці "Металіста 1925" Антон Калайтан та Віталій Кольцов.

Антон Калайтан:

- Антоне, вітаємо тебе з дебютом, який до того ж ще став гольовим. Які емоції після гри?


- Дякую за привітання! Емоцій дуже багато, досі не вірю. Дуже важкий матч, треба було перемагати за рахунок характеру. Всі хлопці молодці, це не лише моя заслуга, вся команда билася 90 хвилин. Три очки у нас - це найголовніше!

- Твої гол та гольова передача роблять тебе гравцем матчу. Але що завадило забити ще у одному з епізодів?

- Навіть не знаю, це футбол. Там забив, там - ні. Я розумів після того моменту, що потрібно реабілітуватися, забити гол та допомогти команді. Я повинен був це зробити.

- На Дерека зряче віддавав передачу, бачив, що він там?

- Ми награємо такі комбінації, закидання до карного майданчику та простріл, там зобов'язані бути люди та замикати. Мені було потрібно віддати передачу, а Дереку на неї відгукнутися та забити!

- Тобі приємніше забивати чи віддавати гольові передачі?

- Важке питання. Головне - допомогти команді перемогти, сьогодні вдалося забити та зробити асист - це найкраще. Важко відповісти на питання, адже головним є перемога!

Віталій Кольцов:

- Не можу сказати, що це була найважча перемога з усіх матчів. Суперник дав нам гідний супротив, "Кристал" забив першим, ще мав моменти. Ми у першому таймі свої нагоди не використали, саме тому таким напруженим вийшов другий.

- "Кристал" не був схожий на команду, яка до цього зазнала три поразки поспіль...

- "Кристал" - добротна команда Першої ліги, впевнений, вдома вони ще багатьом суперникам зіпсують нерви.

- Як на вашу гру вплинула спека та досить ранній початок матчу?

- Важко перебудуватися, у Харкові зовсім інша погода та початок матчів. Нам було важкувато, спека та в'язке поле, це все наклало відбиток на нашу гру.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 627