26.09.2020
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Вихід Калайтана - гарний приклад для тих, хто зараз не грає"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Перед тим, як аналізувати гру, я хочу сказати дуже важливі слова. Вчора поблизу Чугуєва сталася страшна авіакатастрофа, в якій загинули війсковослужбовці, курсанти та офіцери. Це непоправна втрата... Від усієї команди я хочу висловити співчуття родинам загиблих. А загиблим - Вічна пам'ять!

- Ваш коментар по грі.

- Дуже важко ми починаємо, не першу гру у нас не виходить початок. Швидко пропустили гол, програвали 0:1, після перерви стали грати більш правильно та швидко, переломили хід гри. Забили два важливі голи, які ми заслужили.

- Згодні, що Антон Калайтан - гравець матчу?

- Так, я хочу його привітати. Це його дебютний матч і одразу такий вдалий. Хочу йому побажати так тримати. Це граний приклад для тих хлопців, хто ще не дебютував за нашу команду у цьому сезоні. Це чудовий приклад, що треба виходити та відвойовувати місце у стартовому складі.

- Ми здобули три поспіль перемоги з однаковою різницею м'ячів. Який із суперників вам сподобався найбільше?

- Мені не дуже хочеться порівнювати команди. Всі матчі важкі у Першій лізі. Минулого сезону були важкі суперники, цьогоріч всі команди більш-менш однакові. Нас цікавить тільки наша гра, як ми граємо та діємо під час різних ситуацій. Ця гра показала, що у нашої команди є характер, хлопці готові битися за результат. Ця дуже важливо!
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1444