21.09.2020

"Металіст 1925" - "Агробізнес". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Після матчу проти "Агробізнесу" участь у прес-конференції взяли гравці "Металіста 1925" Ярослав Ямполь та Володимир Коробка.

Ярослав Ямполь:

- Вітаю всіх з перемогою! Гра склалася для нас важко, всі це бачили. Ще раз з перемогою, три бали і рухаємось далі!

Гарна команда грала проти нас, нам було важко з нею! У нас багато що не виходило, вихід із захисту, тому гра і була дещо сумбурною.

Пенальті... Воротар доторкнувся до м'яча, потім він влучив у стійку та добив його у ворота. М'яч летів прямо на ногу.

"Агробізнес" дуже гарна команда, чудово грає. На мою думку, це одна з найсильніших у Першій лізі. Ми вдома хотіли грати агресивно, намагались, але багато що не виходило.

Денис Сидоренко нас сьогодні виручав нас багато разів. мабуть, він, дійсно, герой матчу.

Володимир Коробка:

- Хочу всіх привітати з перемогою! Проти нас грала команда, яка ставить перед собою завдання, яка грає одним колективом протягом довгого часу. Я вважаю, що ця перемога буде дуже важливою у майбутньому, у боротьбі за вихід до Прем'єр-Ліги.

Було видно, що суперник зіграний, у них поставлена гра. У нас команда ще будується. Дуже добре, що витримали, реалізували свій момент та здобула важливу перемогу.

Коли надійшла пропозиція перейти до "Металіста 1925", особливо не роздумував. Футбольне місто, команда з традиціями, амбіційний тренер - довго не думав. Приємно бути у колективі, де ставлять високі завдання.


Прес-служба М1925
Переглядів: 723