06.09.2020

"Металіст 1925" - "Нива". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Після матчу проти "Нива" участь у прес-конференції взяли гравці "Металіста 1925" Антон Савін та Ярослав Ямполь.

Антон Савін:

- Вважаю, до у першому таймі повинні були суперника дотискати, забивати більше. Для цього мали моменти, але не використали їх. Після чого пропустили. У другому таймі, можливо, фізично було важче, менше створювали моментів, але, все одно, могли виривати перемогу на останніх хвилинах.

Я давно планував зробити своїй коханій пропозицію, чекав, коли вболівальники прийдуть на стадіон, щоб це було атмосферніше. Намагався все зробити так, щоб вона про це не здогадалася. Як бачите, вийшло!

Якби сьогодні глядачів на стадіон все ж не пустили, це було інакше, можливо, у ресторані чи у парку біля колеса огляду.

У нас дуже класний колектив, але часу, щоб зігратися та набрати оптимальні кондиції, було обмаль. Зараз буде маленька пауза, ми підготуємося та будемо йти вперед. Ми хочемо виконати завдання, все для цього будемо робити. Завдання? Перемога у кожному матчі!

Ярослав Ямполь:

- Перший матч сезону був для нас важким, ви це самі бачили. Контролювали гру, забили першими, думаю, треба було дотиснути суперника та забити другий м'яч, нам це не вдалося, а, натомість, пропустили. У другому таймі було важко грати, могли забити наприкінці - не змогли.

Ми дуже раді бачити вболівальників на стадіоні, відчували їхню підтримку. Дякуємо їм, дуже добре за нас уболівали!

У нас була гарна та бойова атмосфера у команді, всі були заряджені на перемогу. Я думаю, за самовіддачею та бажанням до хлопців питань немає.

Будемо налаштовуватися на те, що ми одні з фаворитів, але Чемпіонат буде дуже важким для нас. Будемо йти від гри до гри. Наступне завдання - поїхати до Миколаєва та забрати три очки. Будемо намагатися грати з позиції сили. Сподіваюся, ми виконаємо завдання, яке перед нами поставили.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 716