05.09.2020
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Любов до себе ми можемо завоювати лише перемогами та красивою грою"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Як це не банально звучить, але для того, аби перемагати, треба забивати м'ячі. Сьогодні, окрім голу, ми мали ще 4-5 моментів для взяття воріт. Значить, удача була не на нашому боці. Знаєте, важко очікувати від команди мобільності протягом усіх 90-та хвилин, адже ми ще не набрали тієї форми, до якої прагнемо. Дуже хотіли у першому матчі та ще й за присутності рідних уболівальників перемогти, але не вийшло.

- Було помітно, що ви будуєте нову команду. На скільки відсотків зараз це вже вдалося?

- Сьогодні фрагментами нам вдавалося накривати суперника на його половині поля. Але це було виключення, аніж правило. А я хочу, аби це було правилом. Друге: є у нас певні напрацювання у трійках та четвірках, але сьогодні все це проходило дуже рідко. Але на все потрібен час. Ми прекрасно розуміємо, що команда у нас молода та незіграна, є іноземці, до яких важко достукатися. Я впевнений, що найкращі матчі та перемоги до нас обов'язково прийдуть.

- Основна причина втрати очок - це невезіння?

- Значить, сьогодні ми не були настільки сильними, аби в останньому моменті нам посміхнулася фортуна.

- Так чи інакше, але харківський уболівальник буде порівнювати "Металіст 1925" та "Метал". Останній сьогодні переміг…

- Я хлопцям завжди казав, що ми повинні робити так, аби вболівальники нас любили. Ми повинні дорожити кожною людиною, яка любить футбол. А любов до себе ми можемо завоювати лише перемогами та красивою грою. Я про це казав завжди. Я бачив, що вони прагнуть перемогти, похвалив їх за самовіддачу, але от фізично ми поки що не готові. Треба було ще у першому таймі додати та суперника дотиснути, але...

- Яке завдання стоїть перед вами та командою?

- Завдання - побудувати міцну команду, яка у перспективі буде добиватися дуже серйозних результатів. Я шукав саме такий проект. Я зустрівся з новими керівниками, ми все обговорили та я побачив досить далекоглядну перспективу. Тут ми будемо боротися за симпатії вболівальників, адже, маючи такі прекрасні умови, ми не можемо грати погано. Це однозначно!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1007