05.09.2020
Валерій Кривенцов та Михайло Шершень про підготовку до матчу проти

Валерій Кривенцов та Михайло Шершень про підготовку до матчу проти "Ниви"


Знімальна група ТРК "Футбол" вперше у цьому сезоні відвідала тренувальний табір "Металіста 1925", де відзняла матеріал для випуску "Football News". До вашої уваги інтерв'ю з головним тренером Валерієм Кривенцовим та футболістом Михайлом Шершнем.

Валерій Кривенцов:

- Розкажіть, як занурились у тренувальний процес?


- Команда готується до першої гри Чемпіонату, ще й домашньої. Ми з гарними емоціями чекаємо на неї, граючи вдома, хочеться розпочати з перемоги!

- Ви будуєте нову команду, точніше, значно перебудовуєте...

- Нові принципи, нова організація та структура гри. Я розумію, що на все потрібен час, хочу відзначити футболістів, вони з кожним тренуванням вбирають інформацію в себе. Сподіваюся, що вони це продемонструють під час матчу.

- Якою ви бачите команду та як вона повинна грати?

- Я вже казав, що команда повинна бути збалансованою у всіх фазах гри. У захисті, у нападі, при переході з оборони до атаки та навпаки. Будемо намагатися грати першим номером, агресивно. Аби вболівальники бачили, що команда грає вперед, грає до карного майданчику суперника за рахунок флангових передач. Команда повинна виглядати цілісно, це наше завдання. Щоб так було, кожен гравець повинен досконало знати свої дії на полі, під час всіх фаз гри.

- Два роки поспіль керівництво ставило завдання підвищитися в класі, але команда його не виконувала. Які завдання перед вами та який потенціал у цієї команди?

- Ми, звичайно, ставимо амбітні завдання, а час покаже. Ми зробимо все можливе, щоб виконати завдання, яке перед нами стоїть. Кожен гравець сам хоче добитися цієї цілі.

- Багато новачків у команді. Розкажіть про них та які ланки потребують підсилення?

- Ми підписали центрального захисника Гошкодерю та правого Жичикова, опорного півзахисника Толочка, гравця центру поля Кравченка. Також прийшов із "Шахтаря" Артем Холод, він місцевий вихованець, має набір гарних якостей. Я сподіваюся, що він зможе розкрити їх у дорослому футболі. А також у нас є місцева молодь «Авангарду», ми намагатимемося до них достукатися, щоб був у них прогрес.

- Наскільки не вистачає вам часу?

- Звісно, не вистачає, така ситуація у більшості команд. Питання, в який футбол будуть грати ці команди? Я хочу, щоб кожен гравець правильно рухався, правильно взаємодіяв у "трійках", "четвірках", на це все потрібен час. Зіграність - цього нам ще не вистачає.

- Наскільки вже вивчили тернопільську "Ниву"?

- У нас є інформація по цій команді, як раз щойно буле теоретичне завдання, розбирали те, як вони діють у захисті та нападі. Під час тренування будемо моделювати ці ситуації.Михайло Шершень:

- З яким очікуваннями розпочинаєте новий сезон?


- З великими, хочеться вже розпочати швидше та йти до перемог, вирішувати завдання.

- Можна сказати, що в це коротке міжсезоння команда перебудовується?

- Так, зміни великі, сподіваємося, у гарний бік. Будемо працювати, будемо грати та побачимо, до чого це призведе.

- Як змінився тренувальний процес?

- Тренувальний процес став більш інтенсивним, цікавішим, але багато часу приділяємо теорії. Якщо коротко, то тренувальний процес досить гарний.

- "Ниву" вивчили?

- Так, щойно було теорія. Ми знаємо, що з себе уявляє наш суперник.


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 548