05.09.2020
Конкурс прогнозів: новий старт!

Конкурс прогнозів: новий старт!


Шановні вболівальники!

З радістю інформуємо вас про те, що "Конкурс прогнозів", який з успіхом проходить вже три сезони, знову стартує! Попереду складний та вельми цікавий сезон, в якому наша команда знову буде боротися за вихід до Прем'єр-Ліги. Конкурс триватиме до 11-го червня 2021-го року. Нашій команді належить зіграти 30 поєдинків з 15-ма різними суперниками. Саме тому, боротьба за звання найкращого "футбольного Нострадамуса" буде довгою та, сподіваємося, цікавою.

Тепер про правила. Вони не змінюються. Отже, за вгадану кількість забитих м'ячів нашої команди при неправильному прогнозі результату учаснику нараховується один бал, за кожен вірно вгаданий результат матчу - два. Далі йде зростання балів, бо складніше прогнозувати події. За вгаданий результат та вгадані кількість голів нашої команди - три бали, за вгадану різницю забитих та пропущених м'ячів, а також правильний результат матчу – чотири. Нарешті, точно прогнозований рахунок поєдинку оцінюється в шість балів.

Перший прогноз ви можете зробити вже зараз на стартовий матч "Металіста 1925" в сезоні 2020/2021 рр. Свій прогноз залишаємо тут.

Призи переможцям в новому турнірі:
1 місце -
сертифікат на придбання атрибутики на суму 1 500 грн.;
2 місце - сертифікат на придбання атрибутики на суму 1 000 грн.;
3 місце - сертифікат на придбання атрибутики на суму 500 грн.;
4-10 місця - два квитки на перший матч сезону 2021/2022 рр.

Власникам сертифікатів дозволяється придбати абонемент на сезон 2021/2022 рр. та квитки на перший матч, однак, сума всіх покупок не повинна перевищувати суми сертифіката. Прийом прогнозів на конкретний поєдинок закінчується за п'ять хвилин до його початку. Турнірна таблиця учасників буде доступна всім відвідувачам сайту в розділі "Конкурс прогнозів". Відзначимо, що брати участь в конкурсі прогнозів можуть тільки зареєстровані користувачі офіційного сайту ФК "Металіст 1925".

Організатором конкурсу є ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків". Учасники Товариства, посадові особи організатора, а також співробітники ФК "Металіст 1925" мають право брати участь у конкурсі прямо чи опосередковано без права претендувати на призи. У разі, якщо призове місце посяде особа вищезгаданих категорій, право на отримання призу переходить до наступного учасника конкурсу.

Бажаємо успіху всім учасникам конкурсу прогнозів!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 277