29.08.2020
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Попереду у нас великі завдання та цілі"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Сьогодні відбувся перший матч "Металіста 1925" під вашим керівництвом. Команда вперше зіграла в такому складі, що можете сказати?

- Напевно, "Альянс" сьогодні здобув перемогу справедливо. Всього сім днів мав наш тренерський штаб на підготовку, багато травмованих гравців, тому ледве зібрали склад на гру. Через певні проблеми зі здоров'ям ми зі старту не могли розраховувати на Савіна та Кольцова, приберегли їх для Чемпіонату. Був відсутній Дерек, який задає тон командній грі. З мого боку було би глупо розраховувати, що за тиждень команда набере форму. До нас прийшли новачки, їм потрібно зігратися та зрозуміти один одного. Я відчував, що гра буде важкою. Ми будуємо нову команду, ця гра для мене, це гарний урок та інформація для роздумів. Попереду у нас великі завдання та цілі, а грати в такий футбол особисто для мене неприйнятно.

- Чи можна розглядати цей матч, як репетицію перед стартовим поєдинком у Чемпіонаті?

- Ми повинні подякувати, що саме зараз ця гра відбулася. Ми вже розуміємо, хто зможе допомогти команді. Не у майбутньому, через рік чи два, а вже зараз. Хто зараз спроможний робити результат.

Ми зараз працюємо над запрошенням у команду кваліфікованих гравців. Ті, хто нас цікавлять, мають діючі контракти, а знайти гарного вільного агента важко. Ми намагатимемося збалансувати гру команди, аби вона була повноцінною та видовищною. Щоб на нашу команду ходив уболівальник, нам потрібно, перш за все, добре бути готовими фізично. На це зараз часу не було.

- Декілька слів про гру новачків команди Жичикова, Гошкодері, Ндукве та Резепова...

- Всі хлопці старалися, наскільки зараз готові. Я команді сказав, що за старання та намагання грати - оцінка п'ять, результату немає, значить, уся команда отримала двійку.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1315