26.08.2020

"Металіст 1925" дякує за співпрацю Дмитру Поспєлову


Співпрацю з ФК "Металіст 1925" припинив захисник Дмитро Поспєлов.

Дмитро став гравцем нашої команди влітку 2018-го року та за два сезони провів 47 матчів у Першій лізі та два - у Кубку України. У них він відзначився десятьма забитими м'ячами та двома асистами.

Прес-служба "М1925" телефоном зв'язалася з Дмитром, який подякував усім за ці два роки.

"Я вдячний долі, що у мене була можливість пограти в Харкові за "Металіст 1925". Це місто стало для мене другою домівкою. Дякую керівництву клубу за наданий шанс, тренерам, з якими вдалося попрацювати, вболівальникам, які підтримували команду. Це фантастика! Дуже шкода, що в кінцівці сезону ми грали без вашої підтримки. Я докладав усіх зусиль, в кожному матчі, щоб вас радувати.

Дякую вам за все, особливо, тим, хто знаходився в безпосередній близькості до мене кожен день. Я дуже вдячний Сергію Стороженку. Ви дуже багато робите для харківського футболу. Бажаю вам усім удачі. Прийшов час рухатися далі", - сказав Дмитро Поспєлов.


Керівництво ФК "Металіст 1925", а також усі вболівальники дякують Дмитру за ці два роки. Ти був справжнім лідером на полі та гарним другом у житті. Дмитре, бажаємо тобі успішного продовження професійної кар'єри!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1674