22.08.2020
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Наше гасло: "Розвиток". Тож, спробуємо!"


Новоспечений головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов дав перше інтерв'ю у цьому статусі. В ньому він розповів і про себе, і про свої амбіції, і про бажання досягти успіху з новим колективом. Ласкаво просимо, пане Валерію!

- Валерію Сергійовичу, вітаємо вас у "Металісті 1925"! Розкажіть, як виник варіант продовжити кар'єру у Харкові та як довго тривали перемовини з керівництвом?

- Перемовини тривали одразу з моменту закінчення Чемпіонату. Ми з керівництвом обговорювали, як буде далі все виглядати, наші амбіції та можливості. Рішення виникло дуже швидко, я погодився. Наше гасло: "Розвиток!" Тож, спробуємо.

- Ви працювали з молоддю, у вас є серйозні успіхи - фінал Юнацької ліги УЄФА. "Металіст 1925" - це дещо інше у кар'єрі?

- Абсолютно вірно, але треба враховувати, скільки наших вихованців зараз грають на серйозному рівні, у національній збірній. З таким прицілом ми прийшли і сюди, щоб підняти молодіжний футбол, ну і, звісно, добиватися результатів з основною командою.

- Через карантин у нас обмаль часу на підготовку до сезону. Які у вас очікування від кубкового поєдинку проти "Альянсу"?

- Про суперника я дізнався щойно (розмова відбулася ввечері у п'ятницю - примітка), ми ще не провели жодного тренування, ще немає остаточного розуміння, хто залишиться у команді. Ми у короткі строки будемо намагатися стабілізувати склад, зберегти лідерів та шукати можливості підсилитись якісними гравцями. Наше завдання та ціль - це демонструвати яскравий атакуючий футбол. При цьому, намагатися здобувати перемогу у кожному матчі.

- Який тренер Валерій Кривенцов та який у нього тренувальний процес?

- Це покаже лише час. Досвіду багато, була можливість навчатися та їздити на стажування у найкращі європейські академії, були в Барселоні, Манчестері та Мілані. Я був у делегації, яка знайомилась із німецьким футболом, ми протягом двох тижнів там були, слухали лекції, вивчали державні програми, які мотивують розвиток дитячого футболу. Досвіду багато, із задоволенням буду ним ділитися. Віддам всі свої знання та вміння.

- Ви прийшли повністю зі своїм штабом. Розкажіть про помічників?

- Зі мною прийшли два моїх помічники. З Євгеном Котовим ми працюємо вже разом сім років, також я запросив Олександра Коваля - у минулому гарного захисника, гравця національної збірної. По іншим ми найближчим часом визначимось остаточно.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1022