19.08.2020
Антон Іванов:

Антон Іванов: "Вважаю, що за чотири роки ми досягли великого успіху"


Сьогодні ми пропонуємо вам ще одне інтерв'ю, присвячене четвертій річниці заснування нашого клубу. Цього разу на питання клубної прес-служби відповів виконувач обов'язків Генерального директора ФК "Металіст 1925" Антон Іванов.

ПРО ЧОТИРИ РОКИ КЛУБУ


"Це були дуже цікаві чотири роки. Протягом них клуб став досить міцною бойовою одиницею. Кожний рік ми йшли вперед, вирішували завдання, і от вже другий рік поспіль зупиняємося в одному кроці від тієї мети, яку ми перед собою поставили. З точки зору результату, то він, безперечно, незадовільний. Якщо ж враховувати те, що нам усього чотири роки, а ми вже двічі претендували на вихід до Прем'єр-Ліги, то це великий успіх. Безумовно, вболівальники завжди хочуть більшого, тому їх можна зрозуміти, адже клуб два роки декларує завдання підвищитися в класі та його не виконує. Але дуже неприємно читати коментарі деяких, які звинувачують клуб та футболістів у всіх смертельних гріхах. Є комплекс причин, через що це завдання виконане не було, але казати, що клуб не хотів цього, не можна. За ці чотири роки ми зробили дуже багато, у 2016-му зібралися новим колективом, поставили цілі та крок за кроком до їх виконання йшли. Скажу, що без помилок не буває успіху, тому треба зробити висновки та рухатися далі, аби здійснити нашу мрію з третьої спроби".


ПРО ПОДІЮ, ЩО НАЙБІЛЬШ ЗАПАМ'ЯТАЛАСЯ


"Для мене це марафон із підготовки до матчу з СК "Дніпро-1", коли ми зібрали 22 тисячі вболівальників. Також це прощальний матч Олександра Горяінова, перші кроки команди на стадіоні "Старт", коли ми дивилися по 50-60 чоловік зі всіх куточків області. Це і феєрична перемога на "Дніпро-Арені", і емоції від домашніх перемог. Залучення вболівальників до керування клубом, акції, які ми влаштовували та колектив, який ми зібрали. За ці чотири роки, дійсно, є що згадати".


ПРО МАТЧ ІЗ МФК "ЖИТОМИР"


"Знаєте, той матч я не дуже пам'ятаю, адже тоді був досить великий цейтнот із підготовки до нього та залучення вболівальників на стадіон. В нас повірили, адже тоді ми стали наступною сходинкою у харківському футболі. Скажу, що з кожним місяцем ми тільки набирали оберти. Впевнений, що одним із факторів, через що ми не вирішили поставлене завдання цього року, стала відсутність уболівальників на трибунах. Він не головний, але суттєвий. До того ж, для бюджету клуба це дуже серйозні втрати".


ПРО НОВУ МОДЕЛЬ КЕРУВАННЯ ФУТБОЛЬНИМ КЛУБОМ


"Деякі побоювання, звичайно, були, втім, повторюся, в нас повірили. Так, були помилки, але для України це був зовсім новий досвід. Якби все можна було б повернути у рік 2016-й, ми би внесли деякі корективи та цей проект був би ще більш успішним. Велика вдячність усім, хто нас підтримує".


ПРО ПОБАЖАННЯ ВБОЛІВАЛЬНИКАМ


"Бажаю їм терпіння, віри у команду та клуб. Правильно кажуть: "Одне життя - одна команда". Тому, хотів би попросити всіх не звинувачувати нас у тому, в чому ви не впевнені, краще підтримуйте нас. Сподіваюся, що у сезоні 2020/2021 рр. спільними зусиллями ми вирішимо поставлене завдання і за рік Харків таки буде представлений у Прем'єр-Лізі".Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1387