19.08.2020
Голосування за найкрасивіший гол

Голосування за найкрасивіший гол "М1925" у сезоні 2019/2020 рр.

Шановні вболівальники!

Сьогодні прес-служба "М1925" пропонує вам визначити автора найкрасивішого голу команди "Металіст 1925" у сезоні 2019/2020 рр. У 31-му матчі гравці "жовто-синіх" забили 44 м'ячі, десять із яких і увійшли до цього голосування (три - найкращі за підсумками першої частини сезону). Це три точні удари Ярослава Ямполя та по одному - Максима Цвіренка, Антона Савіна, Дерека, Максима Банасевича, Сергія Романова, Лукаса та Михайла Шершня.

Загалом, 44 голи розділили 13 футболістів. Найбільше за всіх у воротах суперників відзначився Ярослав Ямполь (10 точних ударів), сім м'ячів забив Дерек, шість - Дмитро Поспєлов, п'ять - Сергій Романов, чотири - Віталій Кольцов, три - Максим Цвіренко, по два - Лукас та Антон Савін та по одному - Ярослав Дехтяренко, Михайло Шершень, Максим Банасевич, Максим Єрмоленко та Сергій Давидов.

Голосування доступне за зареєстрованих користувачів сайту та триватиме до 18:00 20-го серпня, тобто, рівно одну добу.

Хто є автором найкрасивішого голу команди "Металіст 1925" у сезоні 2019/2020 рр.?
Максим Цвіренко (3 тур, 10.08.2019 р., "М1925" - "Рух", 19 хвилина, 1:0)
6.54%
Ярослав Ямполь (11 тур, 27.09.2019 р., "Прикарпаття" - "М1925", 59 хвилина, 2:3)
16.82%
Антон Савін (17 тур, 08.11.2019 р. "М1925" - "Балкани", 21 хвилина, 1:0)
25.23%
Ярослав Ямполь (20 тур, 24.06. 2020 р. "М1925" - "Металург", 53 хвилина, 2:0)
1.87%
Дерек (21 тур, 29.06.2020 р., "Черкащина" - "М1925", 19 хвилина, 1:0)
3.74%
Максим Банасевич (21 тур, 29.06.2020 р., "Черкащина" - "М1925", 75 хвилина, 4:0)
2.8%
Сергій Романов (22 тур, 04.07.2020 р., "М1925" - "Гірник-Спорт", 30 хвилина, 2:1