18.08.2020
В'ячеслав Хруслов:

В'ячеслав Хруслов: "Чотири роки пролетіли дуже швидко"


Спортивний директор та тимчасово виконувач обов'язків головного тренера ФК "Металіст 1925" В'ячеслав Хруслов дав велике інтерв'ю, присвячене четвертій річниці заснування клубу. У ньому він підсумував сезон 2019/2020 рр., згадав літо 2016-го та всі чотири сезони, а також подякував засновникам клубу за розпочату чотири роки тому справу.

ПРО ПІДСУМКИ СЕЗОНУ


"Були непогані матчі, тим паче, після першого кола ми лідирували у таблиці. Нажаль, вдруге поспіль у нас не склалося у кінцівці сезону. Вважаю, що на це є низка причин - і об'єктивних, і суб'єктивних. Те, що команда не виконала завдання на сезон, я вважаю головним негативним моментом цього футбольного року".


ПРО П'ЯТЬ МАТЧІВ У ЯКОСТІ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА


"По-перше, мене призначили на посаду після трьох поспіль поразок. Тому, треба було з хлопцями розмовляти, аби повернути їхній нормальний психологічний стан. На мою думку, ми з цим впоралися. Команда, вважаю, на досить непоганому рівні провела ці п'ять ігор. Так, були поразки, були перемоги, але, головне, що у футболістів була жага до перемоги. Вони грали душею та серцем. Я їм казав, що заключну частину треба відіграти з позитивними емоціями. Вони впоралися та завершили сезон на мажорній ноті".


ПРО ВПЛИВ КАРАНТИНУ НА ГРУ КОМАНДИ


"Важко про це казати... Карантин вніс певний дисбаланс не тільки у футбол, але й у повсякденне життя. Багато факторів вплинуло на підсумковий результат, тому на ваше питання про карантин однозначно відповісти не можу".


ПРО НАЙКРАЩИЙ МАТЧ СЕЗОНУ


"Багато було непоганих матчів, а от щодо якоїсь цілісної гри... Хоча, все ж відзначу наш домашній поєдинок першого кола проти "Волині". Ну, а так, були непогані матчі, епізоди в них. Так, аби один матч, то це саме "Волинь".


ПРО ВІДСУТНІСТЬ УБОЛІВАЛЬНИКІВ НА ТРИБУНАХ


"Будь-якій команді без підтримки вболівальників важко. Не важливо, сто, двісті їх, п'ять чи десять тисяч. Футболісти грають для них. Одразу згадую наш перший домашній матч в історії, коли на гру з МФК "Житомир" прийшло сім тисяч фанатів. Дуже приємно грати тоді було. Харківський уболівальник - один із найкращих в Україні, це відзначає багато спеціалістів".


ПРО НАЙБІЛЬШ ЗГАДУВАНИЙ МАТЧ ЧОТИРИРІЧЧЯ


"Для мене це перший матч в історії проти "Інгульця-3" у селі Володимирівка. Тоді було дуже багато наших уболівальників, за що їм окреме спасибі. Ну, і також це домашня гра з "Житомиром". Повторюся, ті сім тисяч людей на трибунах вразили багатьох. Ці дати в пам'яті залишаться назавжди. Чотири роки пролетіли дуже швидко".


ПРО ЛЕГЕНДАРНОГО ЕДМАРА


"Одне тільки прізвище Едмара багато про що говорить. Не в кожного молодого хлопця є така можливість. Вчитися у нього, слідувати його думкам. Я б, напевно, вночі тренувався, аби тільки бути гідним грати поруч із ним. Едмар - це легенда Харкова, часто з ним спілкуюся. Він передає всім привіт та бажає нам розвитку та перемог".


ПРО ПОБАЖАННЯ ВБОЛІВАЛЬНИКАМ


"Я завжди з великою повагою ставився до вболівальників. Так, вони по-різному вболівають, але все одно всі вони харків'яни, переживають за нас. Хочу від свого імені привітати з цим Днем народження всіх причетних до клубу: Сергія Михайловича Стороженка, співзасновників клубу, уболівальників та всіх, хто бере активну участь у його житті! Ми ще маленькі, адже нам лише чотири роки. Бажаю впевнених кроків уперед та віри у нашу головну мету".Прес-служба "М1925"
Переглядів: 888