17.08.2020
З Днем народження,

З Днем народження, "Металіст 1925"


Шановні харків'яни та вболівальники команди "Металіст 1925"!

17-го серпня у великій та дружній родині "Металіста 1925" свято. Саме сьогодні всі ми відзначаємо четверту річницю з дня заснування Клубу. Нам є, про що згадувати та чим пишатися. Ми пройшли нелегкий шлях від нікому невідомої аматорської команди до претендента на вихід до еліти українського футболу. Ми завжди та у будь-яких ситуаціях тримали удар, бачили великі перемоги та болючі поразки. Все це ми робили разом із вами, наші дорогі вболівальники!

У "Металіст 1925" багато хто не вірив, але те, що на перший домашній матч в історії на трибунах "Металісту" вас зібралося майже сім тисяч, говорить багато про що. Всі ми чудово розуміли, що задля завоювання фанатських сердець треба зробити дуже й дуже багато, адже Харків - футбольне місто, а харківські вболівальники дуже вимогливі, тому що знають, який він - смак великого футболу.

Перший футбольний рік команда провела у Чемпіонаті ААФУ, за підсумками якого підвищилася у класі та отримала професійний статус. Загалом, у трьох дивізіонах вітчизняного футболу, а також розіграші Кубку України "жовто-сині" зіграли 117 матчів, в яких здобули 66 перемог та забили 208 м'ячів.

Вже за кілька днів "Металіст 1925" розпочне п'ятий сезон у своїй історії. Напередодні його старту та у цей святковий день хотілося б побажати всім членам "жовто-синьої" родини "Металіста 1925" міцного здоров'я, гарного настрою, позитивних та переможних емоцій від кожного матчу улюбленої команди, віри у світле майбутнє та здійснення всіх найзаповітніших планів!

Далі - більше! Тому, вболіваємо за своїх!


Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 963