11.08.2020
Акредитація ЗМІ на матч

Акредитація ЗМІ на матч "Металіст 1925" - МФК "Кремінь"


Шановні представники засобів масової інформації!

Враховуючи тимчасовий медичний протокол для організації та проведення матчів серед професійних футбольних клубів в умовах карантину та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, ФК "Металіст 1925" оголошує акредитацію ЗМІ на матч 30-го туру Першої ліги, в якому наша команда прийматиме "Кремінь". Звертаємо вашу увагу на те, що наявності акредитації, яку ви отримали на початку сезону, буде НЕ ДОСТАТНЬО!

Акредитація ЗМІ триватиме до 18:00 12-го серпня 2020-го року. Кожен представник ЗМІ буде особисто проінформований про статус своєї заявки!

При розгляді поданих заявок прес-служба клубу враховуватиме активність того чи іншого представника ЗМІ протягом літньо-осінньої частини сезону на домашніх матчах "Металіста 1925", кількість опублікованих ним матеріалів та роботу під час матчів "Металіст 1925" - "Металург", "Металіст 1925" - "Гірник-Спорт", "Металіст 1925" - "Авангард", "Металіст 1925" - "Прикарпаття" та "Металіст 1925" - "Чорноморець". Прес-служба ФК "М1925" залишає за собою право відмовити у наданні акредитаційного посвідчення на даний матч без пояснення причин!

Квоти для ЗМІ наступні:

- друковані ЗМІ: 1 журналіст та 1 фотокореспондент;

- телевізійні ЗМІ: 1 журналіст та 1 оператор;

- радіо: 1 журналіст;

- інтернет-ЗМІ: 1 журналіст та 1 фотокореспондент.

Для проходження процесу акредитації вам необхідно заповнити відповідну форму на офіційному сайті ФК "Металіст 1925".

Увага! Заявки на акредитацію приймаються лише у вказані строки та виключно онлайн на офіційному сайті ФК "М1925"!

На матч будуть допущені лише ті представники ЗМІ, які матимуть засоби індивідуального захисту (маски або респіратори) та пройдуть температурний скринінг при вході на стадіон! На трибунах усі повинні знаходитися у засобах індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанції.


Вхід представників ЗМІ буде здійснюватися через ВІП-вхід (Західна трибуна ОСК "Металіст") за списками (обов'язково) та сезонною акредитацією, починаючи з 17:00.

Контактна особа -
Олександр Белицький (Голова прес-служби ФК "Металіст 1925").

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 239