04.08.2020

"Металіст 1925" - "Чорноморець". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Після матчу проти "Чорноморцю" участь у прес-конференції взяли гравці "Металіста 1925" Максим Банасевич та Максим Цвіренко.

Максим Банасевич:

- Добре, що не програли. Мали моменти, щоб перемогти, тому є такі собі негативні почуття. Мали брати три очки, вони нам були потрібні. Шансів у нас вже немає, але мотивавція грати заради себе, заради своїх родин, клубу. Для всіх така мотивація. В деяких матчах нам не щастило, але треба продовжутами працювати над собою та все буде добре.

Максим Цвіренко:

- Дуже шкода, могли перемогти. Були моменти, але потрапили у стійку та поперечину... Самі розумієте. Добре грали, вважаю, що всі футболісти отримали задоволення від гри. Треба намагатися у наступних матчах перемагати та демонструвати таку ж гру, головне - перемагати, бо нічия - це всього лише нічия. Треба у кожному матчі грати першим номером та здобувати очки. На жаль, шансів вже не залишилося, треба ще подивитися у таблицю. Це життя, треба прийняти все це з чистим сумлінням, дивитися правді в очі, десь не так щось зробили, десь не допрацювали, десь не пощастило. Треба сприйняти цей факт та працювати далі. Головне - не опускати руки, життя не закінчується, треба, повторюся, працювати над собою та розвиватися. Все у нас попереду!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 661