29.07.2020
В'ячеслав Хруслов та Сергій Ченбай про підготовку до матчу з

В'ячеслав Хруслов та Сергій Ченбай про підготовку до матчу з "Миколаєвом"


Напередодні від'їзду "Металіста 1925" до Миколаєва на тренування "жовто-синіх" традиційно завітала знімальна група телеканалу "Футбол", яка поспілкувалася з виконувачем обов'язків головного тренера В'ячеславом Хрусловим та захисником Сергієм Ченбаєм.

В'яеслав Хруслов:

- Вітаємо вас із перемогою над "Прикарпаттям"! У психологічному плані стало легше, але сталося горе із клубним лікарем...


- Так, хлопцям сказав, що Ашота Євгеновича більше з нами немає. Зараз у Миколаєві будемо грати за себе, за наші родини та за Ашота. Склалася така ситуація... Життя триває... Щодо гри у Миколаєві, готуємось у звичному режимі, досить щільний графік матчів, головне зараз не тренування, а те, щоб гравці встигали відновлюватися після матчів. Дякую хлопцям, що перемогли "Прикарпаття", на цьому фоні навіть відновлюються вони швидше. Це їхня заслуга, велике їм за це спасибі!

- Наскільки вже вивчили майбутнього суперника?

- Ще з командою теорію не проводив, Але особисто переглянув дві гри "Миколаєва": домашню проти "Інгульця" та виїзну проти "Балкан". Зараз всі матчі важкі, всі команди вміють грати у футбол, тим паче, ми граємо на виїзді. Важка дорога. Вирішуємо проблеми від гри до гри.

- Ще, мабуть, проблема, що немає лікаря. Когось будете залучати?

- Лікар в нас вже є, навіть два лікаря поїдуть на виїзд з командою, проблеми з цим немає. Дасть Бог все буде добре.

- А що до складу?

- Дмитренко травмований та вибув до кінця цього сезону, але у нас є, ким його замінити. Думаю, великих проблем з цим не буде.Сергій Ченбай:

- Не буду оригінальним, якщо скажу, що у Миколаєві потрібно перемагати...


- Так, звісно, після трьох поразок нам нічого не залишається, як перемагати. Нам потрібно перемагати у п'яти матчах, перший крок ми зробили, попереду ще чотири. Потрібні чотири перемоги, щоб виконати завдання.

- Як триває підготовка до матчу з "Миколаєвом"?

- Нічого особливого, між матчами маленькі проміжки часу, тут головне - фізично відновитися. Ще трапилася біда, нас покинув член нашої родини. Треба і моральний наш стан покращити. Працюємо та розуміємо, заради кого зараз будемо грати з подвійною відповідальністю, це нам казав і тренер. Кожна гра, кожна перемога буде для Ашота Євгеновича...


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 400