24.07.2020
В'ячеслав Хруслов, Владислав Дмитренко та Віталій Кольцов про підготовку до матчу з

В'ячеслав Хруслов, Владислав Дмитренко та Віталій Кольцов про підготовку до матчу з "Прикарпаттям"


Напередодні матчу проти івано-франківського "Прикарпаття" до тренувального табору "жовто-синіх" традиційно завітала знімальна група телеканалу "Футбол", яка поспілкувалася з виконувачем обов'язків головного тренера В'ячеславом Хрусловим та футболістами Владиславом Дмитренком та Віталієм Кольцовим.

В'ячеслав Хруслов:

- Керівництво клубу прийняло рішення розстатися з Андрієм Демченком. Як це сталося та чому?


- Після поразки у Луцьку команда повернулася додому, а керівництво клубу вирішило припинити трудові відносини з тренерським штабом Андрія Демченка за обопільною домовленістю сторін. Ніяких проблем не було, цивілізовано розсталися та побажали успіхів у майбутній роботі. Він також перед тим, як піти, зустрівся з командою, сказав, що йому було приємно працювати в "Металісті 1925" цей рік. Між нами ніяких ексцесів не було, думаю, і не буде.

- Вам не звикати займатися тренерською діяльністю. Призначення не буде проблемою, шоком чи стресом?

- Проблемою - ні. Останні чотири роки займався адміністративною роботою, але все життя у футболі, зараз за декілька днів пригадаю всі нюанси, все буде нормально. Головним після трьох поспіль поразок та не найкращим настроєм гравців є з ними поговорити. Працюємо над цим. Через два дні гра з "Прикарпаттям", думаю, що буде все добре.

- Що потрібно команді? Десь поговорити досить жорстко?

- Навпаки, треба заспокоїтися. Перегорнули сторінку та пішли далі. Зараз треба думати про майбутнього суперника, щоб команда була у нормальному психологічному стані. Хлопці самі все чудово розуміють, адже завдання перед нами ніхто не знімав. Поки є шанси, треба їх використовувати. Я на першому тренуванні їм сказав: "Поки є шанси, треба битися до останнього". Заключний матч буде 11-го серпня, тоді вже і подивимося один одному в очі.

- Підготовка до "Прикарпаття", я бачу, дуже серйозна...

- Ми є претендентом на підвищення у класі, програєм поспіль три матчі, це вже з області... Зараз усіма правдами та неправдами треба хлопців добре підготувати. Вони це все розуміють, поговорили з ними, настрій нормальний, бажання є. Чекаємо на матч.

- Вивчали суперника? Скоріш за все, "Прикарпаття" буде грати від захисту, а вам потрібно буде штурмувати його редути.

- Я годину тому повністю подивився їхній матч проти "Інгульця" та сказав, що буде дуже важка гра. Суперник буде битися на полі, якщо ми у цьому компоненті поступимося, буде важко. Сказав, щоб готувалися, передивлялися свою гру. Матч буде складним, я про це хлопців попередив.

- Будете перебудовувати гру команди?

- Нічого не будемо перебудовувати, є певні нюанси. Вони знають один одного, змінимо дещо, а, загалом, ламати гру - це зараз не потрібно робити.

- У тренерському штабі всі знайомі обличчя...

- Так сталося, діватися нема куди. Всі харків'яни, з командою з самого початку. Намагатимемося все від нас залежне зробити, а як вийде, то вже інше питання. Зробимо все можливе, щоб виконати поставлене перед нами завдання!

- Яка кадрова ситуація у команді?

- Зараз все добре. Проти "Волині" були проблеми, адже у запасі було всього чотири польових гравця та воротар. Залишилося п'ять турів, я впевнений, хлопці докладуть максимум зусиль. Все буде нормально!Владислав Дмитренко:

- Який моральний стан у команді після трьох поразок?


- Стан не дуже, це і так зрозуміло, адже ми програли три матчі, в яких повинні були брати очки. Це негативно вплинуло на команду, але всі розуміють, що в нас ще є шанси, тому готуємося до наступної гри.

- Як сприйняли зміну тренерського штабу?

- Всі розуміють, що перед командою стоїть серйозне завдання. Після трьох поразок можуть змінити тренера, це життя.

- Як готуєтеся до "Прикарпаття"? Зрозуміло, що суперник не буде грати "першим номером"?

- Нам нічого втрачати, будемо бігти вперед, атакувати та грати у свій футбол.

- Наскільки змінився тренувальний процес, чи говорили з новим тренером та що він казав?

- Ще не встигли. Звикаємо одне до одного.Віталій Кольцов:

- Який настрій після трьох поспіль поразок?


- Настрій поганий, після таких матчів немає бажання ні про що думати. Попереду гра з "Прикарпаттям", треба вийти та довести, що ці поразки були незрозумілими для нас.

- Як команда сприйняла зміну тренерського штабу?

- Звичайно, засмутились. Але це футбольне життя, нам залишається продовжувати працювати далі.

- Шанси ще не загублено остаточно?

- Шанси є завжди, але тепер все буде залежати не тільки від нас.

- Буде чи вже була розмова з командою?

- Поки не було, можливо, зберемося командою, разом з тренерським штабом. Поки такої розмови не було.

- На "Прикарпаття" налаштовані серйозно?

- Звичайно, на 100 відсотків, по-іншому ніяк. Три матчі програли, далі відступати нікуди.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 501