11.07.2020
Як

Як "Минай" проводить домашні матчі


10-го липня на стадіоні "Минай-Арена", що на Закарпатті, місцева команда приймала наш "Металіст 1925". Нажаль для всіх харківських прихильників футболу, саме господарі поля здобули перемогу, забивши м'яч на початку другого тайму. Ми вітаємо минайців із цілком заслуженою звитягою, але хочемо наголосити на наступному.

Перед звітною грою ФК "Металіст 1925" повідомив делегата УАФ Мирона Біця про те, що під час матчу на території стадіону можливе масове порушення протиепідеміологічних заходів, які Уряд України запровадив у зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Він, як офіційна особа матчу та представник УАФ, отримав офіційний лист, який засвідчив протест нашого клубу проти свавілля приймаючої сторони. До цього відповідний документ було надіслано до Української асоціації футболу. Втім, ані якоїсь реакції представника національної асоціації, ані листа-відповіді від самої УАФ ФК "Металіст 1925" досі не отримав.

На вході до стадіону "Минай-Арена" не проводився температурний скринінг. Приїхавши на стадіон, наша команда мала змогу вільно пересуватися його периметром. На трибунах стадіону (це видно на матчевих світлинах) знаходилися малолітні особи (візуально - шести-восьми років). Про використання засобів індивідуального захисту мови не було. Більше того, зустрічав команду на ужгородському вокзалі водій клубного автобусу ФК "Минай", який не використовував засоби індивідуального захисту та особливо цього робити не хотів навіть після зауважень наших лікарів.За парканом однієї з трибун протягом домашніх матчів "Минаю" знаходяться люди, які не дотримуються жодних правил карантину. Звичайно, можна сказати, що вони перебувають поза межами стадіону, але, в такому випадку, де знаходиться табло? Прилегла територія є територією, за яку відповідальність несе клуб-господар.

"Минай" вкотре порушує правила карантину та наражає на небезпеку учасників матчів та вболівальників, які з якихось незрозумілих причин знаходяться на трибуні. Якщо ми - команди Професіональної футбольної ліги - є членами однієї футбольної родини, то і тільки разом ми повинні робити все, аби знизити ризики та побороти цю небезпечну хворобу.

Питань багато, відповідей, нажаль, поки обмаль...

Ситуація складається так, що на всі питання треба шукати відповіді. Будемо шукати разом з тими, хто вірний спортивним принципам, чесним змаганням і добросовісному управлінню.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925ПФЛПерша лігаМинай
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2926