10.07.2020
Євген Пісоцький:

Євген Пісоцький: "Сьогодні ніхто не хотів поступатися"


Післяматчевий коментар тренера "Металіста 1925" Євгена Пісоцького.

- Ми приїхали грати у футбол, ми хочемо сповідувати атакувальний стиль, вихід із захисту через пас. Короткий чи середній, але не довгими передачами на нападника. Ми в це не граємо, це не наш стиль. У нас сьогодні не вийшло забити, хоча моменти для цього були. На другій хвилині Дмитренко вийшов віч-на-віч, суперника врятував Попович, у другому таймі були небезпечні простріли з правого флангу, нападники не встигали їх замкнути. Моменти ми мали, але для перемоги чи нічиєї треба їх реалізовувати, якщо ні - результату не буде. А загалом, якість гри була на непоганому рівні.

- Сьогодні було багато боротьби у центрі поля...

- Так, ми боролися за кожен м'яч. Ніхто не хотів поступатися, грали дві команди, які претендують на високі позиції у турнірній таблиці.

- Матч із "Авангардом" пропускатимуть Романов та Кольцов. Наскільки це додасть головного болю?

- Будемо розраховувати на тих гравців, які у нас є. Це двадцять футболістів. Всі готові вийти та допомогти команді у будь-якій ситуації.

- Прокоментуйте дві жовті головного тренера, адже це ситуація не досить типова.

- Це все емоції, які вирують під час гри. Людина хвилюється, хоче, щоб його команда грала та забивала. Він намагається гнати хлопців вперед. Не буду казати, адже всі і так розуміють, чому ці дві жовті сталися...
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Євген ПісоцькийМеталіст 1925ПФЛПерша ліга
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1496