10.07.2020
Андрій Демченко, Вадим Жук та Віталій Кольцов про підготовку до матчу з

Андрій Демченко, Вадим Жук та Віталій Кольцов про підготовку до матчу з "Минаєм"


Перед виїздом на Закарпаття у тренувальному таборі "Металіста 1925" побувала знімальна група телеканалу "Футбол". Традиційно спікером став головний тренер Андрій Демченко, а також футболісти Вадим Жук та Віталій Кольцов.

Андрій Демченко:

- Ви після гри з "Гірником-Спорт" казали, що наступний виїзд буде дуже енерговитратним...


- Так, дійсно. У нас дуже важка подорож, ми спочатку автобусом їдемо до Дніпра, звідки вже потягом до Ужгорода (розмова відбулася у середу, 8-го липня). Вже після гри їдемо потягом до Києва, звідки нас забере клубний автобус. А за три дні вже наступна гра. Буде важка поїздка, треба зіграти добре та встигнути підготуватися до наступної.

- Команда набрала непогану форму та здобула три поспіль перемоги після рестарту сезону. Як їх прокоментуєте?

- Не буду лукавити, у нас графік був легшим, ніж у інших команд. У цих матчах нам було трошки легше. Перші дві гри проти аутсайдерів, потім гра з "Гірником-Спорт". Вона була вже зовсім іншого характеру, ми це всі бачили. Тепер на нас чекає етап "лобових матчів".

- Що будете казати своїм підопічним перед "Минаєм" та як до цього суперника готувалися?

- Подивилися матчі "Минаю". Там гарна та збалансована команда, давно грають разом, є структура. Висока самовіддача у футболістів. Вдома вони бігтимуть уперед, будуть пресингувати, адже ситуація зобов’язує. В таких матчах на першому місці бажання, самовіддача та вогонь в очах. Звісно, і командна гра. Хто більше заб'є, той і переможе.

- Перша гра проти "Минаю" була досить скандальною, адже ваша команда догравала у дев'ятьох. Зараз буде трансляція на каналі "Футбол-1". Як вважаєте, можливо, це допоможе уникнути помилок арбітрів?

- Ми чудово пам'ятаємо ту гру. Вона нас трошки вибила з колії, ми програли вдома. Але гра запам'яталася та залишила двоякий осад. Ми грали добре, але два вилучення не дозволили нам довести матч до логічного завершення. Додам, що вдев'ятьох ми не забили пенальті - ми цю гру чудово пам'ятаємо. "Минай" - складний суперник, але ми готові до цього.

- Днями з команди був відрахований Роберт Гегедош. Можете пояснити причини?

- Ситуація не дуже приємна, адже ми розлучилися з гравцем. Поспілкувавшись та проаналізувавши ситуацію, яка трапилася, точніше, відбувалась останнім часом з цим футболістом, ми порадилися з керівництвом та ухвалили рішення відпустити Роберта до іншої команди. У нього є проблеми в етиці поведінки та моральних нормах в середині колективу.

- Морально колектив "підчистився"?

- Я не скажу, що підчистився. Ми розлучилися з гравцем за обопільною згодою та й усе.

- Тепер Дерек та Сергій Давидов - єдині нападники...

- Так, наразі у нас два форварда. Є ще Максим Єрмоленко, але він травмований та відновлюється.

- Після гри з "Гірником-Спорт" роботи лікарям не додалося?

- Ні, всі у обоймі. Готуються, очі горять!Вадим Жук:

- Дуже щільний графік та дуже не прости суперник попереду.


- Так, там хороша команда, готуємося до неї. В Англії майже завжди такий графік, грають на третій чи четвертий день. В чомусь це добре, за тиждень дві-три гри.

- Багато енергії забирає, довго не грали, мабуть, важко?

- Втягнутися потрібно, а, загалом, добре. Тренування в більш легкому режимі, а форму набираємо за рахунок поєдинків. Коли багато матчів, то краще в емоційному плані, краще грати, ніж тренуватися.

- У "Металіста 1925" гарна форма, три поспіль перемоги...

- Ми працювали приблизно місяць у режимі дворазових тренувань, усі хлопці у гарній формі. Ми добре підготувалися, звідси і такий результат.

- Наскільки вивчили "Минай" та пам'ятаєте матч першого кола?

- Дивилися суперника. Хороша команда, особливо, атакувальна ланка. Футболісти створюють багато моментів. Це буде цікавий матч.Віталій Кольцов:

- Особисто тобі, мабуть, дуже запам'ятався поєдинок проти "Минаю" у Харкові. Реалізував пенальті, потім не реалізував. Загалом, досить скандальний був поєдинок.

- Так, пам'ятаю той матч. Прикро, що тоді програли, були гарні нагоди, аби перемогти. Зараз їдемо до Ужгорода та хочемо взяти реванш за ту поразку.

- Наскільки вивчили суперника?

- Завтра (розмова відбулася у середу, 8-го липня - примітка) будемо більш детально переглядати відео про команду. Гарний суперник, є досвідчені футболісти. Думаю, буде хороша гра.

- Важко грати у такому щільному графіку та ще й такий важкий шлях до Ужгороду?

- У нас гарне відновлення, з цим проблем немає. Звичайно, важка дорога забере сили, але, вважаю, ми будемо у повній бойовій готовності.

- За відчуттями, команда набрала гарну форму, адже три поспіль перемоги є?

- Форма гарна, деякі матчі давалися важкувато, були певні проблеми. З кожною грою у цьому плані будемо лише додавати.

- Попереду матчі проти конкурентів, як-то кажуть, за "шість очок"?

- Зараз кожна гра, як за "шість очок", не дивлячись, це лідер чи ні. Треба їхати та перемагати!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 376