29.06.2020
Євген Пісоцький:

Євген Пісоцький: "Всі думки вже про "Гірник-Спорт"


Післяматчевий коментар тренера "Металіста 1925" Євгена Пісоцького.

- Щодо гри. Відзначу два моменти: підсумковий рахунок та зміст гри. Перше - це позитивний момент. Власне, є чому порадіти. Друге - ми не маємо права так грати, повинні набагато краще виглядати. Є над чим працювати, футболісти повинні розуміти, що ми ще нічого не зробили. Обіграли дві команди, які знаходяться в нижній частині турнірної таблиці. Ми цю гру проаналізуємо та зробимо висновки. Є деякі нюанси, але чому саме вони сьогодні мали місце, це вже командні справи.

- Досить стриманий коментар. Ви вже знаєте, що скажете гравцям за декілька днів, коли будете робити аналіз цієї гри та готувати підопічних до наступної?

- Зараз ми особливо нічого у роздягальні не казали, важка була гра. Потрібно спокійно передивитися матч, проаналізувати та зрозуміти, чого саме так трапилося. Що не виходило та над чим треба працювати. Все буде після дня відпочинку. Зараз команда їде додому, завтра вихідний, збираємося у середу та готуємося до наступного поєдинку.

- Сьогодні було багато цифр: сота гра Романова, перший гол Банасевича, дубль Дерека, перший гол Цвіренка на виїзді. Чим ця гра запам'ятається для вас особисто?

- Додам, що це була дебютна гра Каліта. Дійсно, було багато подій, це радує. Ми рухаємося в правильному напрямку та будемо додавати з кожною грою!

- Вболівальники вимагають здобути три стартові перемоги. Але чи тримаєте у голові матч із "Минаєм"?

- Ми будемо йти від гри до гри. Зараз думки лише про "Гірник-Спорт", а тільки потім - про "Минай". Неможливо думати про "Минай", коли ми ще не зіграли з "Гірником-Спорт"!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 727